Автор Тема: Доказателства  (Прочетена 5950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Доказателства
« -: Април 02, 2010, 12:37:33 pm »
Когато започнах да пиша в този форум, се интересувах само от езотерика.Днес година може би по късно имам някой въпроси относно тайните общества.
Гледах е тези клипчета http://star05.net/viewpage.php?page_id=58
Принципно не бих повярвала на всичко което се говори в тях,не съм настроена конспиративно и не вярвам в тъмни сили.Може би е едностранчиво това но така съм решила че ще се предпазя ако съществуват такива.
И сега въпросите ми относно илюминантие,масоните и подобни е има ли доказателства че те съществуват? Тръгнах да проверявам някой от нещата който се говорят в тези клипове,за трите щата,за това че Сащ е все още англ.колония и подобни,но попаднах в задънена улица,не намирам нищо.Или не мога да търся,или е скрито умишлено или не е вярно.Ще съм ви благодарна ако ми дадете някакви линкове или въобще инфо доколко това е вярно и дали не е само плод на нечии умове.Свикнали сме все да има виновни и все да търсим такива,и това че нещата не са розови си мисля че всички сме отговорни,дали са шепа хора само,незнам,иска ми се не да ме убеждава някой а да ми се даде инфо което го потвърждава и не от саит с подобна тематика.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Доказателства
« Отговор #1 -: Април 03, 2010, 08:54:54 am »
Светът се ръководи основно от тайните сили. Те решават кого да поставят на преден план за ръководството на дадена държава.Кой има определени данни, какви трябва да са те и доколко ще бъде послушен. И американските президенти и нашите  и на другите  държави ръководители са основно масони.

Потърси във форума процента на живущите в САЩ евреи и процента на заеманите от тях ръководни постове в администрацията, политиката, финансовата система,печатането на парите на САЩ, бизнеса,медиите, културата и т.н. Не знам дали знаеш че ежегодно САЩ "подаряват" на Израел не помня 6 или 10 милиарда долара. Дали американския данъкоплатец е гласувал за такава "взаимнопомощ"? Не вярвам да е имало гласуване. Кой достави на Израел около 200 атомни бомби? Най уважаваните в Израел евреи са дошлите от САЩ после от Европа. Те и ръководят Израел. Местните евреи са на последно място. Като осмислим всичко това,ще се окаже че САЩ са евреиска/хазарска колония.
« Последна редакция: Април 03, 2010, 18:19:50 pm от daskala »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Доказателства
« Отговор #2 -: Април 08, 2010, 22:08:08 pm »
Гледам серяла "V"- в него става въпрос за нашественици на земята които са като рептилите,но изглеждат като хора и как човечеството им се доверява а те кроят планове за унищожението на земята. Та нещото което ми прави впечатление и което отдавна съм си мислила е че главната"рептилка" говори все за мир,спокойствие,светлина и тн, заради това и хората и вярват,защото живеят в трудни времена в които почти сме унищожили планетата си.В 4 серия,тя всиза в нещо като вода и започва да говори отново за мир,хармония и тн,тогава всички рептили където и да се намират по света я чуват,нещо като ченълинг.Та това което си мисля от както гледам този серял е,дали всичко в което вярват повечето "просветени" любов,мир,нови измерения и тн не са пак някакви манипулации с някаква цел,може би откъсването на вниманието.Ще ми е интересно да чуя мнението ви и какво мислите за това Пробуждане на хората,които може би си мислят че се пробуждат за висши светове а меже би е поредната манипулация и лъжа.Къде сме ние и в какво вече да вярваме и как да построяваме живота си?Дали именно най силните хора,тези които са способни да променят себе си и съзнанието си не са опитни мишки и ако да докога ще се въртим в омагьосан кръг.Къде подяволите е тъпия изход?

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Доказателства
« Отговор #3 -: Април 08, 2010, 22:41:52 pm »
Eses, ... защо е това отчаяние? я, по-ведро  :)

Като начало, бъди благодарна, че можеш да гледаш подобни сериали... (споко! не съм рептил-ка  ;D доколкото знам. Това като питах един човек:"ти да не си гей?- и той каза: доколкото Знам НЕ съм.  :))

Аз много харесвах Lost.
Не знам защо. Може би, ме караше да се замисля, ако нямам всички удобства и нещо ми се случи, КАК все пак ще мога да се СПРАВЯ въпреки Всичко.  :)

Ако ти, и само ТИ, позволиш някой да те манипулира. Тогава...и само тогава това ще се Случи. Това ще е факт!
НО по-силен Факт е, че ти имаш ЯКО! Съзнание, с което да НЕ позволиш това.
Така че, не...параноясвай, моля те.
А, ако разбереш Силата си, просто... живей с нея, справяй се с нея, разбивай с нея, но не позволявай да изпаднеш и в МИГ дори, да си помислиш, че си Безсилна, защото не е така, и някой друг ще се възползва от това. И тогава само ти ще си виновна, че си го позволила!  :) :hi:

пп. да не забравиш да ми сканираш оценките по "немска класическа" и "онтология"  8)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Доказателства
« Отговор #4 -: Април 08, 2010, 23:11:44 pm »
За оценките , май догодина ще уча това,за сега мога да се похваля с успех 5.25 за 1 сем.
Не параноясвам,аз обикновенно не вярвам в подобен род конспираци,но последните няколко неща които гледах(Айк,клипчетата по горе и въпросното сериалче)ме замислиха.Имам една книжка с кратки послания от архангелите,често задавам въпрос и отварям на произволна стр., когато ми изникнаха тези съмнения и зададох въпорс,отговора беше нещо подобно- Не позволявай да се въвличаш в различни вихри от енергия .....
Но все пак си задавам такива въпрсоси,хубавото е че сутринта винаги е по мъдра и обикновенно на сутринта няма и помен от съмненията ми.Все пак ще ми е интересно мнението на съфорумците.

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Доказателства
« Отговор #5 -: Април 09, 2010, 02:08:13 am »
Много е важно ти сама за себе си да разбереш по какъв начин си част от веригата. И какво ти е дадено от господ да развиеш. Не можеш да пренебрегнеш това което се случва ако е истина, но и не можеш да се въвлечеш във него ако не ти е позволено или дадено. Ако си обикновен човек който не може да промени нещата защото няма власт и пари, нямаш друг избор освен да следваш духа на времето и собствената си мисия. Всички сме абсолютно въвлечни, но всеки трябва да открие за себе си чрез собствените си способности каква е мисията му и да се противопостави на сетовният заговор макар и на по ниско ниво, макар и по друг невоенен или военен начин, макар и по свой собствен начин. Трябва да има борба, но зависи в каква посока ще насочиш тази борба, обикновено правилната посока е счупването на оковите. Може би този цитат който използваш има смисъл да не прахосваш потенцияла си в посока каято ти е забранена отгоре, а да го насочиш там където реално ще можеш да помогнеш на господ, макар и малко, макар и незначително, макар и невидимо то ще има огромно последствие и значение, но не забравяй че трябва да се използва този потенциял и да бъде насочен против злото постоянно. Конспирация има колко щеш, въпроса е че някои спекулират и посплашват хората, няма страшно техните планове (на конспираторите)колкото и да са страшни са обречени на пълен провал. И ние всички трябва да се борим против тях макар и на по ниско ниво. Това ще ги съсипе.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Доказателства
« Отговор #6 -: Април 09, 2010, 07:21:05 am »
Гледам серяла

Коя е серяла?  ???  Или може би е срала?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Доказателства
« Отговор #7 -: Април 09, 2010, 09:53:19 am »
Гледам серяла

Коя е серяла?  ???  Или може би е срала?
Не е нужно да си чупиш главата заради мойте грешки  ;)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Доказателства
« Отговор #8 -: Април 09, 2010, 10:14:04 am »
А иначе манипулацията е много ясна и добра, щом ме заблудиха и мен, смятам че голяма част от хората също ще се заблудят но няма да го осъзнаят най вероятно.Това е скъпо бюджетен серИАл,вложени са парички който имат най вероятно целта да втълпят именно това което говорих по горе а именно - "Който говори за мир,хармония,светлина е -ЗЪЛ и не му е чиста работата,затова вие не ги слушайте тези който говорят за това ами си карайте по стария начин" Е найстина добре се справят и успяха да ме накарат да се усъмня в нещо което ме прави щастлива повече от 5 години.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Доказателства
« Отговор #9 -: Април 09, 2010, 13:10:04 pm »
Гледам серяла

Коя е серяла?  ???  Или може би е срала?
Не е нужно да си чупиш главата заради мойте грешки  ;)
Потече ми сопола от смях :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27