Автор Тема: Януари-Февруари - 2007: За състоянието на планетата и какво можем да направ  (Прочетена 46335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен moridin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: За състоянието на планетата и какво можем да направим!
« Отговор #75 -: Февруари 16, 2007, 22:59:17 pm »
 


     Много точно и на място казано Albinoni  ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: За състоянието на планетата и какво можем да направим!
« Отговор #76 -: Февруари 18, 2007, 16:16:01 pm »
Някои явно си мислят, че уважение е равносилно на съгласие и безкритично приемане на каквото и да е.
На някои май им е присъщо да игнорират мнения и препоръки на близки и познати, като пропускат, че точно те са вероятно най-добронамерените им опоненти.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За състоянието на планетата и какво можем да направим!
« Отговор #77 -: Февруари 18, 2007, 16:22:02 pm »
Някои явно си мислят, че уважение е равносилно на съгласие и безкритично приемане на каквото и да е.

Няма такова нещо. Акцентирах обаче върху начина по който се прави ако те наистина са

близки и познати, като пропускат, че точно те са вероятно най-добронамерените им опоненти.

Неактивен Julia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
С Благодарност!
« Отговор #78 -: Май 05, 2007, 00:59:29 am »
"За състоянието на планетата и какво можем да направим! - Наръчник за извън-матрично и не-егрегориално мислене и живот" е финалния проект, завършен, след много време на размисъл, (себе)анализ и търсене. Имам претенцията нещата да са казани синтезирано, точно, ясно и по разумен начин. И тъй като някъде беше отворена тема "Какво правим???" - ето - аз написах това - това правя. Въпроса е оттук нататък какво, и ще разберем ли, че наистина нещо трябва да направим най-накрая.

Благодаря от все сърце, с много любов и светлина за това издание. Попаднах на него "случайно" докато пишех доклад за училище. Толкова се заплеснах, че забравих за доклада, но получих много ценно богатство. Естествено, повечето неща не бяха нови за мен, но бяха систематизирани и написани с любов, дадоха ми надежда, че не съм сама в борбата и умиротворяването си в името на една по-добра и чиста (сюр)реалност. В търсене на автора попаднах тук с единствената цел да кажа едно Благодаря и от своя страна да дам подкрепа. Благодаря и Господ да ви закриля!
Изборът е ваш, последиците – също.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря ви от сърце за тези думи! :-*

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Дълго време не намирах време и нагласа, за да седна да го прочета, но днес го направих, и макар че още не съм приключил, реших да се разпиша. Впечатлен съм от събраното и от начина, по който е поднесено. Разбира се, има и неща (най-вече във фактологията, не в есенцията), с които не съм съгласен, но поздравления за нещото като цяло. Фактът, че е единственият файл, който съм решил, че си струва да качвам в download секцията на сайта ми май говори достатъчно - http://www.fenomenibg.com/modules/mydownloads/

БРАВО H.!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря ти Geo' :-*

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Искам и нещо друго да кажа на всички, не смятах да го правя, но преди малко ми се случи нещо, което ми показа, че трябва.

Ще напиша това, което ще напиша по-долу, заради едно изказване на един познат, което той направи преди време, че книгата ми е ужасна, че е навредила на няколко човека и информацията вътре не е читава. Точните използвани думи бяха "завлече ги" и "отвратиха се". На човека, който ми каза това, пращам много поздрави, защото скоро разбрах и истинското му лице и се оказа доста смешна и злобна история, естествено насочена към мен :)

Както и да е, ще се опитам да не звуча превзето и помпозно в стил Матрицата V, въпреки че неизбежно доста хора ще ме обявят за някакъв си... Това изобщо не ме касае и вълнува между другото, а само ще ми помогне да отсея нещо, което се опитвам отдавна.

По повод горното негативно изказване, попитах 3-ма независими контактьори дали книгата ми наистина е навредила на някого. Отговора беше единодушен: "Не! Ако би могла да вреди, то нямаше да бъде допусната изобщо да се издаде и ти това много добре го знаеш."
Казаха, че книгата е много високо ниво и е експеримент от друго измерение. Била ми е спускана информация подсъзнателно, която после съм пренесъл на листа, като мое дело. Казаха също така, че само 25% от хората, докоснали се до нея, ще я прочетат и ще разберат информацията вътре.
Да не говорим за хората, търсещи ме под дърво и камък като автор, с грейнали лица, които искат да благодарят. Има такива, които промениха живота си след прочитането на книгата. Включително един професор по психология, явно и езотерик, който каза, че това е като докторантура и че трябва да бъде учебник, който да се преподава.
Книгата е ПРАВЕНА с огромна любов и надежда, и е РАЗДАВАНА С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМА ЛЮБОВ И НАДЕЖДА ОТ САМОТО Й ПИСАНЕ!!! Защото почти съм я раздал, спечелените пари са никакви, но възвращаемостта, която получавам от хората като енергия не може да се опише с думи!

Тъй че друже - не - не навредих с това, което направих. За това спрете да злобеете и завиждате всички от групата :)
« Последна редакция: Юни 16, 2007, 15:13:23 pm от H. »

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Хорус, БЛАГОДАРЯ!
Това беше най - пробуждащата книга, която съм чел, и навярно ще прочета някога
БЛАГОДАРЯ!

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Бих искала да кажа само на българския Дейвид Айк две неща.

Първо, че всички контактьори, шамани, оракули, магесници, гледачи и вся осталная сволач са под особено стриктен психоконтрол и говорят само под контрол спуснати неща, но не от всевишния а от контрольорите с особено професионални качества.


Вие нямате нужда от тяхната подкрепа и всеки, който е узрял за истината, ще разбере и даже може и да добави нещо.

Второ същите тези психоконтроольори, за които сте изключително добре информиран могат да ви спуснат не от небесата а от компютъра всякакви мисли и чудесии и на вас, не само на другите.

Да не говориме, че са царе на случайностите, даже случайности, които са направо фантастични.

Освен това да не забравиме, че те пускат информации и много истини, но винаги контролирани, за да могат да бъдат управлявани, което също е част от голямата манипулация, което автоматически означава, винаги в рамките на Матрицата.
Те много добре знаят, че знание без осъзнаване не го прави опасно, колкото и да е истинско и много разчитат на това. А като се има предвид, множеството от хора, които са зомбирани и програмирани, лишени от съзнание, опасността е направо минимална, особено, когато е контролирана.

Когато не могат да контролират дадена личност или информации, те никога не виждат бял ден и са под тотален контрол и изолация.

По-интересно, каква е целта, крайната цел на спускането на  истини, защото там е разковничето и ядрото на цялата тази галимация. И тази цел едвали е да се строши Матрицата, а по-скоро обратното, да се заздрави, както си е обичайно за матричарите, едно говорят и точно обратното вършат.

Приятелите се познават по истината, която ти казват, а не по четките  :-*






Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Първо, че всички контактьори, шамани, оракули, магесници, гледачи и вся осталная сволач са под особено стриктен психоконтрол и говорят само под контрол спуснати неща, но не от всевишния а от контрольорите с особено професионални качества.
Не, има и такива, които не са под тотален контрол, но те обикновено не се знаят масово.

Цитат
Когато не могат да контролират дадена личност или информации, те никога не виждат бял ден и са под тотален контрол и изолация.
Тук има известно противоречие или поне на мен така ми звучи... Когато върху дадена личност не може да бъде наложен тотален контрол(защото има и такива), те просто не са под контрол.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Бих искала да кажа само на българския Дейвид Айк две неща.

Първо, че всички контактьори, шамани, оракули, магесници, гледачи и вся осталная сволач са под особено стриктен психоконтрол и говорят само под контрол спуснати неща, но не от всевишния а от контрольорите с особено професионални качества.


Вие нямате нужда от тяхната подкрепа и всеки, който е узрял за истината, ще разбере и даже може и да добави нещо.

Второ същите тези психоконтроольори, за които сте изключително добре информиран могат да ви спуснат не от небесата а от компютъра всякакви мисли и чудесии и на вас, не само на другите.

Да не говориме, че са царе на случайностите, даже случайности, които са направо фантастични.

Освен това да не забравиме, че те пускат информации и много истини, но винаги контролирани, за да могат да бъдат управлявани, което също е част от голямата манипулация, което автоматически означава, винаги в рамките на Матрицата.
Те много добре знаят, че знание без осъзнаване не го прави опасно, колкото и да е истинско и много разчитат на това. А като се има предвид, множеството от хора, които са зомбирани и програмирани, лишени от съзнание, опасността е направо минимална, особено, когато е контролирана.

Когато не могат да контролират дадена личност или информации, те никога не виждат бял ден и са под тотален контрол и изолация.

По-интересно, каква е целта, крайната цел на спускането на  истини, защото там е разковничето и ядрото на цялата тази галимация. И тази цел едвали е да се строши Матрицата, а по-скоро обратното, да се заздрави, както си е обичайно за матричарите, едно говорят и точно обратното вършат.

Приятелите се познават по истината, която ти казват, а не по четките  :-*

Знам за това, има цяла отделна глава в книжката за програмирането на населението чрез ченълингите :) Въпреки всичко има и истински, не може да се отрече :)

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
 :-[Да, наистина, не съм се изразила правилно, исках да кажа физически контрол над личността и даже мога да допълня, неимоверни усили да го подложат и на психологически контрол, за да го блокират, както правят с повечето хора.
 
Всъщност точно над такива хора, които не се поддават лесно и не искат да са в Матрицата, дори това да е природен рефлекс и интуитивно,  опитите за контрол над него са особено масирани.

Искам и да добавя, че това съвсем не значи да няма хора като вас, да информирате и пишат книги, за което ви поздравявам най-искренно, но все пак имайте винаги едно наум, защото  и Матрицата на никого не прощава и много лесно щраква капана.

Нали се сещате, всеизвестните човешки слабости важат и за тези вътре, както и за тези отвън в по-голяма или по-малка степен и много лесно могат да вземат връх на него.

Матричарите са голями царе на това да развиват до крайност човешките слабости, за да могат точно от тях да се възползуват в най-голяма степен и капанчетопо-лесно да щраква след това.


 

Каквото и да пиша, както и да го пиша, никога целта ми не е лоша и е само моя :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Каквото и да пиша, както и да го пиша, никога целта ми не е лоша и е само моя Kiss
Всъщност не е само твоя, защото има още хиляди като теб, изграждащи извънматрична мрежа  ;) Разбира се всеки по свой си начин, уникален сам за себе си, но в същото време свързан с всички останали.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
От твойта уста в Божии уши и дано да е така, това само ме радва и дава надежда последна.

Тук, обаче ми идва една идея, ами ако ни заливат с информация, за да се самосъздадат тази малка група от хора извън Матрицакта, които фактически да спасят света, но най-вече за  ТЯХ
самите.
Винаги съм си мислела, че не случайно са пуснали и това със 144 хиляди, които ще спасят света, но не по-малко.

Според моите много лични наблюдение и най-вече, че направиха всичко възможно да ме информират изключително добре за тези процеси, не само теоретично, но и на практика като тяхна тотална жертва, явно са преценили предварително, че имам капацитет да ги разбера и осъзная истините.

Освен това ТЕ имат огромни познания за света и сигурно знаят и неща, които никой простосмъртен не знае и са си направили сметката повече от точно, математически даже абсолютно точно, като най-добрите в областта.
 
Аз мисля, че най-важното е за всички сега, дори и да не са много навътре в материята и да не им е ясно всичко, да прекъснат веригата при себе си, защото трябва да почне от нас самите промяната и без никакви изключения, преди да променяме другите.

Да, съгласна съм напълно, всяка капка е част от океана, а той е съставен от капките и образуват цялото. Няма нищо случайно или изолирано, съществуващо само за себе си.

 
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
13 Отговора
9950 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2007, 00:54:20 am
от Albinoni
7 Отговора
5739 Прегледи
Последна публикация Февруари 07, 2007, 16:39:44 pm
от H.
0 Отговора
8873 Прегледи
Последна публикация Януари 05, 2007, 02:12:22 am
от H.
0 Отговора
10818 Прегледи
Последна публикация Февруари 25, 2007, 19:55:03 pm
от H.
MUFON UFO Journal (1967-2007)

Започната от H. « 1 2 » НЛО

18 Отговора
27371 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2009, 21:04:50 pm
от stiver

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27