Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 57925 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Това не мога да реша, НО ОПИСАНОТО КАТО СЪННА  ХИПНОЗА е познато и на древните, т.е. в Родопите му викат "да те нападне морава", което значи -нещо ледено да ти стъпи на гърдите, или-в съзнание си, но не моиш мръдна, каза нещо -пълна парализа . Това е физически усещането, а родопчани не казват дали това са сиваци, нимфи, или друго...
« Последна редакция: Март 30, 2012, 09:59:26 am от Mirotvorec »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Браво !
 
http://www.bulgarian-folklore.com/articles.php?article_id=350
 
Сега ако откриеш разликата между древните родопски вярвания " да те нападне морава", съпоставена с  линка по горе и този по-долу на съвременнените  инкарнации на славянската вуду-кукла "морена" , представена в Тоm Boxser вариант те признавам, че си успял да навързеш нещата....... :)
 
http://vbox7.com/play:a373b1e537
 
 
 

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #92 -: Май 26, 2016, 01:02:45 am »
Хм, нали помните как бабите казват когато ти режат нещо на теб да кръстосаш пръсти на краката или на ръцете, че да не отрежат нещо. Според мен се има предвид да не се отреже някаква енергийна връзка в тялото. Поради това един от начините да се отървеш от парализирането по време на отвличане е да си кръстосаш пръстите на ръцете (както американците когато лъжат, интересно нали), или палеца и показалеца на краката, стига да го можеш този номер по принцип и стига да не си до там обездвижен. Препоръчвам ти номера с краката, особено, ако си с обувки, тогава като скочиш и им покажеш кой е шеф не знаят от къде име  дошло.  ;) А иначе всички съвети дадени до тук са супер, най-важното е да не те е страх и да знаеш, че си много по-добър от тях, че те за това се страхуват от теб. После ставаш и командваш. Накрая, ако много ги респектираш може и подаръче да ти оставят.  :D Тука не се шегувам, нито се пресмивам.

Любопитно! Имам предвид това с кръстосването и инергийните връзки. В един американски сайт четох веднъж, че Сивите не обичали възли. Някакъв абдъкти се връзвал  с тънко въженце за китката на ръката и за леглото ,което осуетило плановете на Сивите една вечер. Друг каза, че бил много ядосан, казал им, че няма да ходи с тях и си иска очилата!, при което те изчезнали. Трети бил буен и успял да ритне един от Сивите, т.е. насилието помага, особено когато не им сработи номерът с обездвижването:))) Ако не става дума за сънна парализа, то казване на молитва (това променя вълновите функции на мозъка), или въобръжаема система за визуализиране на енергийното поле и заключване или отрязване са достатъчни. Не съм имала контакт с извънземни, просто от както се помня имам странни сънища и последните две при мен сработват всеки път.

:) :writer:

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Ако е вярно, че ние земляните

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Браво !
 
http://www.bulgarian-folklore.com/articles.php?article_id=350
 
Сега ако откриеш разликата между древните родопски вярвания " да те нападне морава", съпоставена с  линка по горе и този по-долу на съвременнените  инкарнации на славянската вуду-кукла "морена" , представена в Тоm Boxser вариант те признавам, че си успял да навързеш нещата....... :)
 
http://vbox7.com/play:a373b1e537
 
 
 
Отговор едва ли ще има, като е писано преди 4 години, обаче ти си повече от тези дето те морят, и аз също, страхът на тъпият ни ум ги храни.Праз март имах опит за астрално нападение, за пръв път успях от онова умствено състояние-само подсъзнание, да се сетя че ИРАЦИОНАЛНИЯТ страх е в ума ми. Е, да напръсках със светена вода, стои до леглото.Няма опити за инвазия вече.
Те, тези, това, каквото и да е -не е повече от нас.
Тук, въвъ форума четох, че сънната парализа се дава  за да не сомнамбулстваме. Сънуваш, че скачаш и го правиш от 6-тия етаж.....Парализата е нормално състояние, дори логично.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Вярвам и знам, че на определени хора и вуду-куклите няма да подействат, тези, които не си отдават силата и ума на този и онзи. Не може да ми повлияе нещо, което умът ми го отказва.
Извини за тафтологията, ако правилно се съобщаваме, ще разбереш.

Неактивен used2bgood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Чета сайта от доста време. Имам своите причини, съмнения и страхове....обосновани или не. Със сивите имам доста сънища, от които ми се изправят косите, но сигурно никога няма да разбера дали са плод на подсъзнанието ми или има нещо реално.
Когато обаче приятелката ми сподели че е сънувала как ме взимат, преди време... ми стана много странно... :D Сигурно се е пошегувала на мой гръб отново. Както казва във великия филм - "Истината е някъде там".

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58220 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16168 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12637 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2512 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7330 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27