Автор Тема: Вече не е конспирация, ТТIP вече е официално!  (Прочетена 6419 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Силата на Спокойствието
На прост език ТТIP и СЕТА значи:
- най-големите компании в света: Джей Пи Морган Чейс, Дженерал Електрик, Ексън Мобайл, Шел, Тойота, Банк ъф Америка, Епъл, Сити груп, Бритиш петролиум, Шеврон, Фолксваген, Уолмарт, БНП Париба, Тотал, Алианц, Даймлер, Майкрософт, Ай Би Ем, Нестле, Водафон, Проктър енд Гембъл, Джонсън и Джонсън, Ей Ай Джи, Пфайзер, Форд, БМВ, Гугъл, Сименс, Баесеф, Хюлет Пакард, Кока кола, Сиско системс, Боинг, Роше, Пепси, Оракъл, Ай Ен Джи, Уолт Дисни, Байер, Лореал, Макдоналдс, Карфур, Найк, Крафтфуудс, Монсанто и подобните им, искат неограничен достъп до водата ти, здравето ти, образованието ти, парите ти, живота ти;
- и смятат да го постигнат чрез тези споразумения между Америка и Европа.

След подписването съвсем официално ще отпаднат всякакви пречки корпорация да променя законите на една държава. Тръпки ме побиват...
От там, до тоталния контрол върху всеки аспект на живота ни няма и крачка.
Целите за поразяване са всички, освен големия капитал:
- трудовите хора - ползвани като консуматори/потребители и държани на ръба на оцеляването;
- малките и семейните фирми, които ще изчезнат първи в лавината на глобалния бизнес;
- средните фирми - редът им идва след малките;
- свободната научна мисъл - учените ще станат впрегатен добитък в каруцата на корпоративната машина;
- свободното говорене;
- интернет;
- изразяването на недоволство по какъвто и да било повод;
- свободната инициатива като цяло.

 И не - няма конспирация. Вече е официално.
« Последна редакция: Октомври 09, 2014, 21:51:27 pm от sun »

Неактивен sun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Силата на Спокойствието
Re: Вече не е конспирация, ТТIP вече е официално!
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2014, 18:52:17 pm »
Това че вече не е конспирация а действителност го доказват организираните протести в цяла Европа .
Има  и петиция :
http://stop-ttip.org/

А утре цяла Европа и цял свят излиза на улиците, за да спре правителствата от подписване на края на хуманността и началото на новата гигантска корпорация, наречена "Планета Земя".

ЗА СОФИЯ:
Начало 16:00 ч., сборен пункт - паметникът на „Патриарх Евтимий”. 16:30 ч. шествието ще тръгне по бул.”Патриарх Евтимий” до кръстовището на ул.”Георги С. Раковски” и ще продължи надясно по ул.”Георги С. Раковски” до сградата на Представителството на Европейската комисия, където ще направи кратък престой. След това продължава по ул. "Г.С.Раковски" до ъгъла с ул."Славянска беседа”, пред сградата на МИЕ.

ЗА ВАРНА:
Начало 11:00 ч. Входът на Морската градина (до колоните)

ЗА ПЛОВДИВ:
Начало 16:00 ч. На Копчетата (площад Стефан Стамболов)

ЗА БУРГАС:
Начало 18:00 ч. пред Общината, ул. Александровска 26

ЗА ШУМЕН:
Начало 11:00 ч. Сборен пункт - паметникът на Тодор Колев. Крайна точка - площадът пред Театъра

ЗА ДОБРИЧ:
Начало 10:00 ч. Пред църквата "Св. Георги"

ЗА ВИДИН:
Начало 16:00 ч. Площад Бдинци

ЗА ПАЗАРДЖИК:
Начало 18:00 ч. пред Часовника
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 18:55:23 pm от sun »

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Вече не е конспирация, ТТIP вече е официално!
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2014, 21:05:46 pm »
Като си помисля, че е възможно този договор да стане реалност, тръпки ме побиват. Но честно казано аз съм по-склонна да гледам оптимистично на нещата и смятам, че няма да се стигне до подписване.

Самата конвенция е толкова абсурдна, че никой не може дори с увъртане да набие на хората добрите му страни, защото няма такива. По тази причина нещата се случват толкова тайно. Но самият договор засяга интересите на общо взето всички групи хора (еколозите, културни дейци, предприемачи, лекари, ВСИЧКИ.....) и вече в цяла европа има манифестации, като най-активни са немците и французите. И ако дойде моментът на подписване, аз съм убедена, че цяла Европа ще се ЗАПАЛИ от протести!

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Вече не е конспирация, ТТIP вече е официално!
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2014, 11:51:37 am »
Ще си позволя да цитирам един мой приятел " преди си говорехме за налагането на NWO и обсъждахме постепенното му проявление в живота ни ... е вече всичко свърши и сега берем плодовете на смъртта ". Какви протести ... какви петиции ...?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27