Мистика и Мистерии > Българската Цивилизация

Траките - теории и факти

(1/28) > >>

Атила:
Атлетичен "тракийски" владетел висок 1.90 м
погребението е от 4-и век преди Христа

http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=161470

дали е бил тракиец и владел не знам. Според мене това е доказателство за съществуването на Атлантидите.

mirage:
Може би е бил потомък на тях тъй като те са били с по-висок ръст, а през тази епоха хората са били около 1.60 м ,но може и да се бъркам.

H.:
Не бяха ли до 3-4 метра?
tarikkat и жоро велев да разкажат нещо за гробницата открита до Ямбол, предлагам аз  :-[ :-[ :-[

tarikkat:
Повярвяй ми това което четеш в пресата е мъгла
Все още в историческият музей спорят за датировката на откритието
Говорих с приятели които само предполагат дали наистина става за траки
А колкото до съкровища в нашият район Ямболско ще ви разкажа в що за държава живеем
През 2004 година в МАтематическата Гимназия в града започнаха ремонт на подземията за тези които не знаят сградата е строена върху предполагаеми тракииски гробища и още през 1970 година са извадили едни куп кокали. Времето беше Соц и почти нищо не казаха
Но през 2004 година откриха много злато и без да се информират официално институциите то отпътува в София - за да не прекъснат ремонтите в училището. Археолозите били "напаст"
Живеем върху купища злато
А във ВЕЧНИЯТ КАЛЕНДАР пише че когато българската земя започне да изхвърля златото си - на което сме свидетели днес - ни чакат трудни времена. Защото там пише че водата ще горчи и ще купуваме вода :-[

H.:
Ммда Ванга казваше, че ще затваряме вода в буркани  :'(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия