Автор Тема: Каква е разликата между илюминатите и теб  (Прочетена 42889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #45 -: Май 19, 2007, 12:39:11 pm »
ПРОДЪЛЖЕНИЕ:

Да не говориме, че психотропните вещества ги пъхат в питиетата на поразия в ресторанти, кафенета, дискотеки, даже самолети, ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ, за да поддържат нивото на енфантилизация и ошашавяне на масите, особено на младежите.
После НЕ се чудете, че хората  гледат всички с влажни кравешки неадекватни погледи, макар и да не се дрогират. Ако вие не се дрогирате, тайните служби имат тази задача да го правят, много професионално, но отново и единствено с ваша помощ по съответните места.

Не го правете не ги слушайте и не изпълнявайте техните заповеди, ако си обичате децата, ако обичате хората, а не само кучетата и котките, ако искате да допринесете за спасението на човечеството.


И като последно за днес, страхувам се, че тази рубрика, ще остане без форумци, нещо което ми е до болка познато, но поне добро доказателство, че казвам истината.

Изводите сами си вадете вече.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #46 -: Май 19, 2007, 13:22:15 pm »
И ако си дойдем на темата : "Каква е разликата между Илюминатите и теб ?"

Това е повече от явно въпрос, който се задава лично от самите Илюминати, аз им отговарям по следния начин, макар че аз съм последния човек на света, който биха попитали:

Разликата е, че аз имам дух,  и не съм си го продала на Сатаната като тях, макар и благодарение на тях доста вече съм просветлена и илюминирана, даже повече отколкото го искаха. Явно са забравили, че все пак съм от чистата българска духовна раса.
Приликата е в илюминацията само.
Та в тази връзка искам да кажа, че единственият път, по който могат да бъдат победени Илюминатите е да станем като тях Илюминирани, но без да си продаваме душата на Сатаната.
С тяхните камъни по тяхните глави и най-вече да не ставаме тяхни маши.


А, сега още нещо, което считам за важно да се знае. Аз пиша, не защото се надявам, че някой ще може да ми помогне,. Знам много добре, че това е невъзможно, но за да ги знаете тези неща, които биха могли да ви помогнат по пътя.

Напоследък сигурно сте срегшнали по новините, че са измислили дрехи, които могат да ви предпазят от бактерии, вируси и прочее, както и от ултравиолетови лъчи.
С Илюминатите, които са навсякъде, винаги трябва да си задавате и обратния въпрос. А, дали не са създали и дрехи, които да ви заразяват.
Е, аз ви отговарям, че да, но не съвсем. Или по-точно при мен те просто, си влизат в апартамента ми, когато си искат, стига да ме няма и всички дрехи, които са извън гардероба, т-е- в настояща употреба намазват ръбовете с токсични вещества, които предизвикват особено неприятни сърбежи. Каква е реакцията в дълбочина на организма, още не мога да кажа. Възможно е и да е само външна и промяна на кожата, но така както ги познавам,
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #47 -: Май 19, 2007, 13:59:07 pm »
Продължение:
Но така както ги познавам, едва ли.
Случайно научих, че още през 60-70-те години, българските тайни служби са използвали тези методи, за да ви тровят живота с сърбежи, но и с заразяване с кожни болести.

Сега, обаче, явно методите са отишли много напред, та нали са впрегнали целия научен свят в разработките на всички световни топ секретни лаборатории.
И като си помисля, колко хиляди светила на науката работят за тях и получават нобелови награди, призвания и медали, за постиженията им психоторзмоз и директно даже за унищоването на човечеството, свят ми се завива. И тези учени се изживяват на всичкото отгоре като гениални и спасители, а всъщност тяхната дейност на практика  е в услуга на Сатаната, директно или индиректно. Какво значение има, важното е, крайната цел, която е ужасяваща. Всичко и всички са подчинени на нея, макар и самите те да са жертви - минали, настоящи или бъдещи.

Но точно тука, може да се разбере какво значи Световна конспирация и манипулация над всички и колкото да е и изненадващо за непросветените, тази манипулация най-точно върви върху особено интелигентните и даже гениални хора, защото Илюминатите най-вече от тях имат нужда, за да промиват и тероризират човечеството.

В тази връзка искам да ви обърнаа внимание и върху един факт, за който отново би трябвало да си задавате обратните въпроси.
Сигурно ви е направило впечатление, че колкото повече фондации и асоциации има за спасяването на природата, за разработване на лечение на много стари и още повече нови, забележете, генетични болести, които направо извират от центровете на топ-секретните лаборатории, за спасение на децата и прочее и прочее, толкова нещата стават все по-лоши и по-лоши.

Ами това е защото, Илюминатите, когато ви говорят за спасение, трябва да разбирате точно обратното. Те никога не са имали намерение да спасяват, когото и да е било, а да намалят със всички средства човечеството до стриктен минимум, колкото да има кой да им робува и слугува, при това само от чипирани двукраки същества от нов модифициран генетичен тип, създадени само за роби, духом и тялом.

Всъщност, ако един път научите по какви принципи работят, няма да ви е никак трудно да виждате нещата през тяхната призма и точно както са си, а не през хилядите воали, с които ви закриват хоризонта. Тяхните престъпни принципи са застъпени, както в най-дребните неща, така и от най-голяма височина.
Важното е да ги отркиете като не забравяте, че голямите работи са съставени от малки и не се заблуждавайте никога, че дребните неща не влияят и можете да си ги позволите, нищо, че са лоши. Малкото лошоо е винаги част от голямото лошо и прочее.

Ако някой се интересува може и да влезе в една страница от един врачански форум, където през последните две-три години съм коментирала събитията в нюз.бг през мойта призма под псевдонима Данко и със сигурност ще научи доста неща по въпроса за манипулациите на Илюминатите и тяхната велика Световна конспирация, както и техните намерения, чрез конкретни примери.
Там съм копирала и много материали, свързани с дейността на Илюминатите чрез тяхните милиони разклонения и марионетки, макар и да идват от извори които са пак тяхни, има много истини в тях и който иска ще ги види и ще ги осъзнае.

Междувпрочем, ето още една особеност много интересна на Илюминатите. Те държът човечеството между два паралелни пътища, единия на абсолютната лъжа и другия на абсолютната истина, като са решили, че това още повече обърква хората и наистина извличат доста облаги само за тях от това, както винаги.

Ако съумеете да схванете принципите, по които работят, а те са доста простички, но гениални, няма да имате никакви проблеми да виждате пътят на истината, дори благодарение на тях самите.

Те никога не пропускат да съобщят и истината по някакъв начин, остава само да я видите, за което и да е важно събитие по света.


Те не се страхуват, че малкото просветени, които не им служат, ще им обърнат колата, така или иначе ги държат под око денем и нощем, така че нищо не рискуват да си правят по този начин гаргара с човечеството, като му казват истината в очите, а то горкото продължава да тъне в заблуда. Това е един от многобройните им садистичните и перфидно-маниакални   начини да си правят кефчета.

http://forum.vratza.com/login.php?redirect=viewtopic.php&p=0&start=0&sid=2cdc26dce1e65ce02f0bc10afbc4b80c

В тази страница не ме допускат от новата година и в нея пишат и други, но ви оставям сами да си изберете, какво да четете, стига да имате желание и нерви.
 Това е, побързах да напиша всичко, което мисля, че е важно, преди да са ме баннали и от тук.

Като гледам форумците се разбягаха като пилци. Нищо пилците ще ги проиме наесен и май съвсем няма да ги има.


http://enkade.blogspot.com/




Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

lexas

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #48 -: Май 19, 2007, 16:59:22 pm »
 Относно приликата между мен и Илюминатите не мога да кажа много.От това,което прочетох разбрах,че са хора с огромно самочувствие и вяра в силата си.Четейки всички тези неща сега се чувствам още по-малък...че и целия форум и хората.Може това да е целта на Илюминатите давайки на някого да пише някъде,че те са истина и факт.Виждаш,че целият свят е техен... Чувствам се малък и незначителен в цялата пирамида пък и тепърва ще навлизам в живота. Само преди месец имах съвсем различна представа за живота и нещата около мен.Сега поне ми се иска да се посветя по някакъв начин на това да открия и да видя истината и много се надявам чрез всички хора тук и по света ,ЗАЕДНО да го постигнем. Охххх...Много сила ще трябва.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #49 -: Май 19, 2007, 17:25:09 pm »
Да, много сила на духа е нужна, но си заслужшава труда и на това се казва да си изпълниш задачата, за която си се родил - еволюция. Човек се ражда не, за да седи на едно място, а да си вади заключения от грешките - и своите и на другите, да надвие преди всичко себе си и страховете си и да осъзнае реалността, а не илюзиите с които го залъгват от люлката до смъртта.

Ако се правиш, че не ги забелязваш и че не съществуват ще бъде много по-лошо и илюзорно състояние, което никак не е заа предпочитане, особено ако не искаш да живееш като двукрак плазмодий.

Страшно е, докато те е страх и залагаш на егото си, надмогнеш ли ги, нема никакви проблеми, ще си свободен духом и другите, които не са като тебе  ще ти изглеждат като плазмодии, които заслужават само тъпчене с крака.

Кураж, няма страшно, животът е борба, безмилостно жестока но единственият начин да постигнеш свобода. Въпрос на избор - робските пранги или свободата, като не забравяш, че за свободния дух затвор няма и само доброволно се става роб.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #50 -: Май 19, 2007, 18:04:53 pm »
Може да съм илюминатка, може да съм слънчасала патка, но никога – незначителна. Малка съм аз частица, но не маловажна. Защото всяка частица със свободен дух е много, ама много важна. Всичко може да ми се отнеме – къща, работа, семейство, краката ми да отрежат, очите да ослепеят, но душата ми никой и никога без мое съгласие не може да пипне. Това е което ми дава сила. Понякога се страхувам , понякога се сривам, но после пак чрез силата на духа ми се издигам  и весело си подсвирквам, защото наистина ти става весело като видиш, че този същия страх, който е свивал сърцето ти е бил създаден изкуствено, за да те направи незначителен, да прогони силата ти и да властва над теб.
Всички сме много важни, не допускайте да ви внушат, че сте незначителни. Вярвайте, че сте важна частица от Създанието, чиито план с нашите мозъчета едва ли ще разберем. Не позволявайте страха да ви владее, защото където има страх, няма сила и обратно. И отоново повтарям и съм убедена, че всички на едно или друго ниво го го знаят – никой, никога не може да отнеме душата ви без ваше позволение.
Данко, а ти пиши, не ме карай да те кандардисвам :) Който вярва-вярва. Не мисли кой кога ще те банне. И пилците са тука, не са се разбягали!!! Що се имаш за толко страшна, бе човек ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #51 -: Май 19, 2007, 18:46:50 pm »
Абе скъпа Илюминадке, аз отвреме навреме така се разписвах на смях малко, защото се казвам Надежда и по този начин се получава Илюми-надка.
Аз не се имам за страшна, но те май ме имат, защото където се появя, обикновенно, настъпва ураган в чаша вода и си намират поводи пък и без тях да ме баннат, включая и форума на Войните на Тангра.
Трябва да ви е ясно на всички, че докато говорите за тях общи приказки, те даже са доволни и дори искат това положение и както виждат създават форуми, книги, филми и други и не се страхуват от общите информации. Но когато някой заговори в единствено число и с конкретните им занимания върху конкретно лице, какъвто е случая с мен, тогава работата много загрубява и това никак не им харесва. Те знаят много добре, че тогава хората гледат на нещата под друг ъгъл и не така хипотетично и далеч от тях, сякаш не ги засяга лично. На практика всички са засегнати и това че не го знаят или по-скоро не искат да го знаят и за тяхното съществуване е пак тяхна работа, защото така ги устройва и защото ни въздействат на мозъчната дейност с многобройните си манипулации, че да не можеме да съединим частичките от пъзела, с които ни заливат и замерват и да видими цялата ужасяваща картинка. Картинката на Илюминатите и безбройните им ритуални жертвички.

Всъщност в моя блог и особено във врачанския форум аз толкова много страници съм изписала, че ще ви трябват доста дни, докато ги изчетете и щом се интересу,вате от тези неща и наистина искате да проумете какво става, със сигурност ще ви бъде интересно. В противен случай, ще направите голямото удоволствие на Илюминатите да ме обявите за параноячка.
В тази връзка искам да кажа също, че много хора знаят, но не смеят да говорят за тези неща, за да не ги обявят за откачалки слугите на Илюминатите. Този номер го владеят до съвършенство да изкарат някой точно такъв, какъвто не е, стига това да ги устройва.

Един съвет. Винаги, когато изведнъж започнат да нападат някой от всички страни и да го обвиняват в независимо какво, си задайвайте въпроси и не се поддавайте на стадните чувства и да тъпчете човек, който всички нападат и така или иначе вече е паднал. В тези случай, манипулацията е повече от очевидна.

Ами това е за сега, обикновеннно много пиша, но днес ще мина само с толкова. Ще ви пусна едно стихотворенийце за разпускане и дано един ден намеря сили да ги пооправя, защото всичките съм ги написала с извинение все едно съм ги повърнала, за да не се самоотровя, от всичкото което ми се случва. Всичко пишех много бързо без да се спирам и да мисля за рима и такт, просто сякаш излизаше само из под ръцете ми. Повечце от очевидно е, че всичко има нужда от лек ремонт, но още не ми се прави. Насила нищо не мога да правя.

Приятно четене.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #52 -: Май 19, 2007, 19:03:02 pm »

Според мен не е толкова трудно врагът да бъде победен с прости номера, така както той ни работи. Ако всеки откаже да бъде малка брънка във неговата верига и изведнъж много хора го направят и направят на много места къси съединения по веригата, която страшно стиска човечеството за врата, тя просто ще се разпадне от само себе си. Те са безсилни, когато са сами и си вършат сатанинската работа единствено с  нашата помощ като ни превръщат в части от веригата.
Достатъчно е само всеки да направи на своето малко местенце късото съединение без да се страхувате, така и така рано или късно ще ви видят сметката, ако не на вас, на вашите деца.
Ако сте от хората, които смянтат, че са дошли на този свят да си живеят животеца на всякаква цена и да тъпчат по главите на хората и след вас потоп, тогава е излишно въобще да си говориме.

Ако сте от хората, които са най-многобройни, за голямо съжаление, които са твърде добре програмирани и със силно нарушено мозъчно единство и едно говорят съвсем искренно в момента, но щом им свирнат програматорите, правят точно обратното, отново много искренно и убедено  и забравят и принципи, и морал, и съвет, и разбирания, тогава пък съвсем лошо, направо непоправимо лошо.

Остава една трета част, която за съжаление е повече от малобройна, която сякаш всички слушат, но никой не възприема и не прилага на практика, т.е. нищо и половина.


При това положение ето какво ни чака.

 :-\БЪДЕЩЕТО НА ЧОВЕЧЕСТВОТО

ХИТЛЕР ГОРЕШЕ ГОРКИТЕ СИ ЖЕРТВИ
В ГАЗОВИ ПЕЩИ,
НЕ УСПЯ ДОСТАТЪЧНО ДА ИЗГОРИ
СЕГА ВЕЛИКИТЕ ВЛАСТЕЛИНИ
ПОПРАВЯТ ГРЕШКИТЕ СИ ОТПРЕДИ,
ПОДГОТВЯТ ЦЕЛИЯТ СВЯТ
ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ЕДИНЕН
КОНЦЕНТРАЦИОНЕН ЛАГЕР
ТРЕТИРАН В МИКРО-ВЪЛНОВИ ПЕЩИ,
С ПСИХОТРОННИ ГЕНЕРАТОРИ
ЧИПОВЕ И САТЕЛИТИ И
ТОЗ ПЪТ БЕЗ ГРЕШКИ

АБСОЛЮТНО ЗА ВСИЧКИ
ПРОМИВКИ НА МОЗЪЦИ
ЗА ВСИЧКИ ЩЕ Е ВАЛИДНО
ПРАВИЛОТО:
"ГЛЕДАШ ГО ОТВЪН ЦЯЛО,
НО ОТВЪТРЕ НАПЪЛНО ИЗГОРЯЛО"

ТЕЗИ, КОИТО ОЦЕЛЕЯТ
УЖ ОТВЪНКА ХОРА,
НО ОТВЪТРЕ НЯМА ДУША.
БИОРОБОТИ, КУРДИСАНИ
НА ВСЯКА ДРУГА ВЪЛНА,
НЕ И НА ЧОВЕШКАТА,
С ГЛАВНАТА БУКВА

УТРЕ ЩЕ БЪДЕ КЪСНО,
ВРЪЩАНЕ НАЗАД, НЯМА ДА ИМА 
И НЕ СЕ ПРЕДВИЖДА!

_________________
http://enkade.blogspot.com/
_________________
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Vasilisk

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #53 -: Май 23, 2007, 11:51:43 am »
Фамозно... В съзнанието ми се върти post-a на neven... "Силата на духа". Браво... Силен пост!!!
"...Страшно е, докато те е страх и залагаш на егото си, надмогнеш ли ги, нема никакви проблеми, ще си свободен духом и другите, които не са като тебе  ще ти изглеждат като плазмодии, които заслужават само тъпчене с крака..." - Прощаваш им, че са такива преди да станеш като тях, Scorp.(ako това е твой коментар). И ни се струва, че малко прекаляваш! Много от нещата прочетох с интерес... даже страницата ти ще изчета, но... По някое време ми се струва, че и ти ще започнеш да пишеш за дракони, рептилии и подобни лудории, които според са само една символика, които се използват само като лого-та на някои общества! И тогава задълбочението ми към темата се изпарява буквално за секунда...
...По мое скромно мнение "Илюминатството" е низ от познания, заключения, информация (обработена по определен начин). Може би някои от тук присъстващите форумци притежават огромен обем знания, а машинката им обхваща хиляди връзки и зависимости между отделни хора и елементи. Това си е чист Илюминизъм... По какво се различават ... Сигурно си мислят, че биха преработили НСР-то, че биха използвали знанията си за градивни цели... Аз питам: - Дали?
   Много хора съм наблюдавал да стартират с добри и чисти намерения, но... Всяка добра идея, всяка добра кауза бива опропастявана... Много жалко!!! Обикновено не се намесвам ... ролята, която съм си избрал е да наблюдавам и анализирам определени ситуации!

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #54 -: Май 23, 2007, 13:58:34 pm »
Докато си разправяте общи приказки за Илюминатите и тяхната дейност, но не ги връзвате с вашия собствен живот, все едно нищо не сте направили и осъзнали и те не рискуват нищо.
Даже както виждате те самите плащат за такива ситево и за разни писатели да пишат за тях в изобилие и то съвсем откровенно за тяхната дейност, пък и даже медиите не малко пробуутват истини за тяхната дейност, стига да има кой да ги вижда.
 
Те се страхуват само, когато вържете вашият живот с тяхната дейност и разберете че малко или много сте тяхна жертва и евентуално в същото време и палач или тяхна отлична марионетка на вашето си по ниско или по-високо ниво в социалния живот. Тогава вече те знаят, че може евентуално да се осъзнаете и да не им бъдете идеалната маша в ръцете. За съжаление малцина са тези, които имат тези духовни сили пък и Илюминатите и тяхната многобройна еничерска армия по места се е постарала така да ви смачка, че тази евентуалност напълно да отпада. По принцип всички са им жертви и даже най-вече техните палачи и маши, за да са по добри и безотказни.
Колкото до едениците осъзнали се те нямат кой знае колко големи гриже защото те са твърде малко, а те са многобройни и бързо заглушават нещата и изолират от останалите.

На дълбоко зазомбирани хора каквото и да говориш абсолютно никакви промени не може да се предизвикат и те неотклонно си живеят по програмата, която им е вкарана в разпарцелираните им мозъци. Аз си губя времето да обяснявам, при случай че може да има някои като мен, на които не се уяспели съвсем да промият мозъка и имат все още съзнание и успяват да виждат реалността,такава каквато е, а не илюзиите,с които пълнят мозъците на всичките им жертви, като ги превръщат  в свои маши и марионетки.


Да си информиран за дейността на Илюминатите до най-малките подробности е едно нещо, но да съзнаваш напълно това и да надмонеш тяхното влияние върху себе си и да не ставаш тяхно оръдие е вече съвсем друго нещо. При всички случаи обаче всички оставаме тяхни жертви, независимо от коя група спадате.

Дошло е време да се реши,кой ще победи те или човечеството, което за сега е напълно под тяхния приз и ъпреки това може и изведнъж да се събуди. Кой знае, всичко може да се случи ?

Всеки си решава за себе си и сам трябва да си открие истината и да си отговаря за последствията.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Vasilisk

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #55 -: Май 23, 2007, 14:55:20 pm »
Да...нека само да се внимава за границата между конспирацията и параноята...Защото тогава...става сложна работата!!!
« Последна редакция: Май 23, 2007, 15:17:31 pm от Alien »

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #56 -: Май 24, 2007, 18:16:28 pm »
Да, нека се внимава само с границата на конспирацията и продажността, защото рано или късно скъпо се плаща !!! 8)

Продавали и разбивали чужди съдбини, яли, пили и се веселили, но кагато дошла сметката от дедо Господа, много, много плакали.

БУМЕРАНГЪТ ВИНАГИ СЕ ЗАВРЪЩА и ти е бедна фантазията с каква сила ще те уцели !!!

Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #57 -: Септември 11, 2007, 18:26:21 pm »
разликата е,че техния бог е дяволът,който е човекоубиец,лъжец и на лъжата баща ,а моят Бог е Исус Христос-Синът на Бога,Който има всяка власт на небето и земята,Който сваля царе и поставя царе,Който изменява времената и годините,Който беше мъртъв и оживя и живее до вечни векове и има ключовете на смъртта и на ада.Бога в Който вярвам е Създател на небето и земята и всичко което живее в тях,пред този Бог ще отговарят и то на колене дори и илюминатите.Амин.
Това е една разлика между илюминатие и мен, но тя за мен е достатъчна и сигурно и за илюминатите.
« Последна редакция: Септември 11, 2007, 18:28:58 pm от търпелив »

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #58 -: Септември 11, 2007, 19:26:49 pm »
благодаря на скорпион,намерих уникални неща в неините връзки ,които е дала.

Неактивен oider

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #59 -: Септември 19, 2007, 01:55:53 am »
      Не знам защо, но си мисля, че това, което предполагаме, че са те може и да е твърде различно от това, което наистина са. Това, което те умеят е да те накарат да вярваш в нещо много по- различно от дествителността. Истината при тях е много относително понятие и си мисля, че може би и те самите не осъзнават какво и кои са.  :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27