Духовно > Езотерика

Далечно Виждане (Remote Viewing)

<< < (10/25) > >>

Eon:
http://globalpolitician.com/articledes.asp?ID=3596&cid=1&sid=27

Max:
Имах един случай преди  години.
Лежах буден в леглото си, усещах възглавницата си, виждах елементи от стаята си. Не бях вдигнал щорите, беше спокоен полумрак.
Редуваха се две усещания:
1.   Лежа в леглото.
2.   Летя над нещо, което тогава помисли за английски парк.
Не знам дали съм бил едновременно на двете места или съм преминавал от едното в другото.
Отчитам продължителността като 15 минутна.

Чел съм подобен случай / съзнателно пропускам автора/
Човекът усещал себе си полседователно ту тичащ на брега, ту плуващ във водата.

Имах още 2-3 такива случая, но не ги помня.

/Далечно виждане във времето :)
Имах виждане на себе си в бъдещ момент.Бях в гръб. Опитах се да обърна видението си с лице към себе си. Успях само в профил. След време ми казаха, че не е трябвало. Ако човек види себе си лице в лице -  умира.
Когато пожелах да видя себе си в бъдещето исках да знам как ще изглеждам на 24 години. Такъв бях 3 години по-късно /на 27 години/. Абсолютно същият, всички детайли, дори дрехите ./

H.:

--- Цитат на: Raven в Януари 16, 2010, 21:41:25 pm ---След време ми казаха, че не е трябвало. Ако човек види себе си лице в лице -  умира.
--- Край на цитат ---

Хахахаха! Ooo, dear...

Иначе интересни преживявания :)

sorel:
 "Дистанционното Наблюдение е строго структурирана техника, която дава възможност на нашето подсъзнание да добие достъп до недостъпни цели -  относно хора, географски места, обекти или събития в миналото, настоящето и бъдещето. Сесията по Дистанционно Наблюдение започва с точно формулирано задание ( cue), което дефинира данните, които целим да придобием. Заданията варират в изключително широк спектър – от следващото използване на ядрено оръжие на земята до намиране на отдавна изгубен ценен предмет във вашия килер.   
Дистанционното Наблюдение е разработено от ЦРУ и Въоръжените Сили на САЩ н началото на 70-те години на миналия век чрез подробно изучаване на начина , по който нашия мозък извлича данни на подсъзнателно ниво. В резултат на няколкогодишни строго секретни изследвания е създаден протокол, следването на който дава възможност на нашия мозък да следва процеса на подсъзнанието за извличане на информация.  Това ново умение много бързо довело до резултати с високо ниво на прецизност, превишаващи първоначално зададените изискавания. В началото е била поставена задачата да се развие методика, която да позволява да се извличат данни с 60 – 65% достоверност. Експерименталните резултати обаче надминали очакванията - професионалните  протоколи дали възможност на добре обучен вюър да добива информация с 80% достоверност, а при работа в екип от 5 – 6 човека резултата е 100%.  Тези резултати веднага дали зелена светлина на внедряването на програмата в реални военни разузнавателни операции.
Въпреки, че много хора гледат на Дистанционното Наблюдение като на пси-умение, фактически то представлява научно разработена методика за извличане на данни от всякакъв вид. Това може да се счита като първото, изкуствено създадено от човека умение, което отключва подсъзнанието ни за постоянно добиване на точна и надежна информация относно почти всичко, което човек пожелае да научи........"

ето Ви и сайта www.remoteviewingbulgaria.com ще има курсове във София и Варна

H.:
Какво би казал организатора за конфликта между Ед Деймс и Инго?

Системата на Деймс я имам и съм я пробвал - пълен бъзик за мен са тези DVD-та, супер комерсилани и неефективни.

Също така кога ще излиза Penetration и взети ли са правата за нея, ако "да" - от кого?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия