Автор Тема: Какво ли е да си...  (Прочетена 7009 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Какво ли е да си...
« Отговор #15 -: Юли 08, 2008, 23:41:35 pm »
За сега аз забелязвам много ясно отчетливи резултати върху себе си.Все пак въобще не мога да кажа,дали ще се постигнат останалите неща.
Работата е там,че имам време :P Мисля,че всеки се стяга или се подготвя поне малко за темата "2012"  ;D ,но каквото и да става,сутрин винаги ще имам поне 15 мин за правене на нищо.Затова съм решил да проверя слънцегледането.

А и резултатите,дори и с частица "ако",си струват изключително повече от вложеното време ;)


П.П.
Което не е кой знае колко - към 6 месеца,всеки ден от които с чист изгрев и с присъствието на практикуващия :) Като съотнесем това до нашата ежедневна реалност,може би тези 30 мин се постигат за около 2 години максимум ;) Като се сетим,че има хора,които впрягат времето на целия си живот в лечение на рак или нещо такова,и като прибавим удоволствиеот от тази практика,не смятам,че някой може да възприеме тези 2 години като мъчение :)
« Последна редакция: Юли 08, 2008, 23:45:22 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Какво ли е да си...
« Отговор #16 -: Юли 08, 2008, 23:44:42 pm »
Чудесно ...

Благодаря за полезната информация!

Щях да питам въпроса, който Алиен е задал, но  даже е отговорено.
Звучи наистина много интригуващо. Само, дето напоследък изгревите са много рано :))
Определено ще си потърся някое удобно място, откъдето ще се вижда изгрева и/или залеза.
Може и да си измисля някоя друга система - 1 или 2 или 3 пъти седмично ...
Значи 10 сек на ден, това прави грубо 1мин на седмица. Мисля, че е бързо - 5седмици-5минути, 15седмици-15минути
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Какво ли е да си...
« Отговор #17 -: Юли 11, 2008, 01:28:27 am »
Има тема във форума "Езотерика", търси с търсачката "ХРМ". Там има линкове и към филма на чичкото, който обяснява за слънчевото хранене. Ако не го намериш мога да ти пратя филма по скайпа.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27