Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849484 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #30 -: Май 27, 2011, 11:45:22 am »
sidewinder

Защо не започнеш да продаваш оргонити, най-малкото вече си се усъвършенствал в правенето, аз ще съм ти първия клиент  ;)
« Последна редакция: Май 27, 2011, 11:50:54 am от fashion.fun »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #31 -: Май 27, 2011, 11:53:50 am »
sidewinder

Защо не започнеш да продаваш оргони, най-малкото вече си се усъвършенствал в правенето, аз ще съм ти първия клиент  ;)

Не си далеч от истината. Вече съм направил 2-3 на познати и колеги. Но е доста изморително, защото трябва първо обстойно да обяснявам на всеки по отделно какво е това, как работи и как ще им помага. Материалите за 3 оргонита излизат към 30лв. Или на човек по 10. Не слагам печалба, защото смятам, че така трябва да бъде. Това се нарича Gifting и е много популярно на запад. Хора дават луди пари за направата на оргонитови шайби и ги заравят около проблематични зони. Което от своя страна е доста благородно.
« Последна редакция: Май 27, 2011, 11:57:31 am от sidewinder »

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #32 -: Май 27, 2011, 12:09:47 pm »
Ако можеш да ми направиш такива 3, 2-а да са с аметист и един с планински кристал. Но определено искам и някакви парички за труд да си сложиш. Ако имаш вазможност да ги направиш пиши ми на лично.  :)

п.с. Ако не вземаш само за материалите парички и си сложиш, и труда, така ще можеш да развиеш това което правиш и да помагаш на повече хора  :)
« Последна редакция: Май 27, 2011, 12:11:29 pm от fashion.fun »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #33 -: Май 27, 2011, 13:20:57 pm »
Това нещо никога няма да се ползва с широка популярност, защото хората са скептични и съдят за нещата по 5-те си сетива. Такъв човек не можеш да го накараш да повярва в това.
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 20:20:26 pm от Mirotvorec »

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #34 -: Май 27, 2011, 14:47:43 pm »
sidewinder
Не е така, знаеш ли колко хора проявиха интерес, само като им казах за оргонита. Най-малкото хората в този сайт само , не съдят нещата по 5-те си сетива  ;) Колко много хора купуват пирамиди,талисмани, амулети....,защо не и това  :)
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 20:20:43 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #35 -: Май 28, 2011, 12:14:54 pm »
Трябва да направя едно уточнение във връзка със зъреждането на оргонита докато полимеризира. Зареждането е задължително. Дали ще го направите с тон генератр, запер, на слънце, визуализация, или който владее рейки, механизмите са взаимозаменяеми. Не се притеснявайте, ако не разполагате с някой от посочените методи.

Като цяло идеята на зареждането е да "инструктирате" оргонита на какво да отговаря или на какво да бъде чувствителен. Ако го заредите на слънце, тогава ще може да възприема слънчевите лъчи като източник на енергия за неговите транформации на оргон. Ако го заредите на 15Hz, Шуманови честоти - 7.5 или 15Hz, тогава ще черпи енергия от тези честоти. Срещал съм хора да зареждат оргонита на класическа музика, което не е лоша идея.

Друга идея е да го заредите докато втвърдява в близост до кула на мобилен оператор или в близост до домашния аудио-визуален кът в хола, който всички знаем какъв електросмог създава.

Може да бъде зареден също и с молитва, визуализация, който го владее разбира се.

Веднъж смолата втвърдила се, не може да се препрограмира, но кристала вътре можете да го препрограмирате по всяко време.

Ако имате въпроси питайте.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #36 -: Май 31, 2011, 11:05:44 am »
Понеже напоследък ми се обаждат хора да им правя оргонит, искам да да кажа на всички още веднъж, оргонит се прови собственоръчно и на мястото, където ще се ползва. Иначе ефективността му спада драстично.

Един пример: Ако човек реши да прави оргонит (от типа Tower buster), но по начало не се страхува или поне отношението му към кулите на мобилните оператори е безразлично, то шанса да направи ефикасен оргонит за противодействие с тях клони към провал.

Да изпрощам материали на никой няма да откажа, но да правя няма смисъл. Прави се на място, където ще действа. Защото оргонита копира в структурата на смолата всеки един електромагнитен образец от околната среда, когато втвърдява.

Оргонитите, според действието си се делят на още две групи - със симпатиково действие, и с отблъскващо. По дефолт, оргонитът проявява симпатиково действие, но ако искате да прояви отблъскващо, то вие трябва да му го "кажете". Това става чрез мисълта на подсъзнателно ниво. Мисълта за това, за което правите оргонита, го програмира да работи за вас в тази насока.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #37 -: Юни 01, 2011, 11:26:11 am »
Благодаря ти, sidewinder  за съветите. Относно епоксидната смола се оказа прав, че е най-добър вариант. Като напривих оргона го оставих на слънце да съхне и понеже го правих в консерви от пастет, котката помисли, че е нещо за нея и с бодри крачки се запъти да подуши..На около 10 см от оргона обаче рязко се спря сякаш се опари от нещо...много интересно, нали? явно котките виждат неща, невидими за човеците. Та така разбрах, че оргона действа... :lol:
« Последна редакция: Юни 01, 2011, 18:10:19 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #38 -: Юни 01, 2011, 12:03:00 pm »
Разбира се, че котешкия тест е най-правдоподобен, когато не разполагаме с измервателна апаратура за фините енергии. Пробвай да сложиш дестилирана вода да замръзне заедно с него. Ще останеш изненадан какви причудливи форми създава леда. И най-интересното е, че замръзва с изпъкнал конус, и на края винаги се пука - не може да замръзне плътно.

А защо в консервна кутия? Как ще го извадиш после. Трябваше в пластмасова.
« Последна редакция: Юни 01, 2011, 18:10:32 pm от Mirotvorec »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #39 -: Юни 01, 2011, 21:26:49 pm »
Да, идеята ми беше да направя амулет и затова използвах тази малка формичка...иначе с предишните нямаше проблем при изваждането. Бяха в супена купичка от йенско стъкло. Може би зависи и от смолата. Предишната не беше епоксидна. Нямам представа. ???

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #40 -: Юни 02, 2011, 11:59:13 am »
Качете някоя друга снимка да видим резултата  :writer:

Неактивен Judith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #41 -: Юни 02, 2011, 15:20:18 pm »
Снимки и рецепта с точните съставки и схеми.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #42 -: Юни 02, 2011, 15:29:30 pm »
Лед, формиран под въздействието на оргонит.

Оргонитът и респективно снимките съм ги правил аз.

Изводът, който мога аз да направя е, че прозрачните иглици в леда се образуват, поради факта, че въздушните мехурчета биват привличани от "нещо" и така дълбаят канали в замръзналата вода.

Става въпрос за тези иглици от въздух:
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 15:36:33 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #43 -: Юни 02, 2011, 20:28:29 pm »
Семената от просото след 3 седмици


Ясно личи, че семената без оргонит вече изнемогват. Даже са започнали да мухлясват.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #44 -: Юни 12, 2011, 16:14:32 pm »
Имам няколко въпроса към правилите оргонит и най - вече към sidewinder:
1. Как зареждате оргонита? - намерил съм тон - генератор, смятам да зареждам на 15 Хц, но:
1.1. кога да го направя - след втвърдяване на смолата или по време на втвърдяване ?
1.2. как точно зареждате - тон - генератора има изводи "+" и "-" къде да ги поставя на оргонита и в каква посока ?
2. Какъв съд ползвате за формоване - пластмасов, примерно кофичка от кисело мляко ще свърши ли работа ?
3. Кристала вътре в каква посока се поставя ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27