Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 107808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #165 -: Септември 04, 2010, 01:45:42 am »
И ако позная откъде са картинките какво ще стане? Ще се окажат истина?

Първите 2 са от Асирийската митология.
Скалните фрески са взети от англичаните и са пренесени в Лондон. В момента са там, в Британския музей, май. Или не знам как му беше името, един такъв голям с много мумии вътре. Гледал съм ги "на живо" така да се каже.

И какво от това?

Бтв тия 3те картинки трябва да са на братя близнаци правени. И перчемите им си приличат, и носовете, и клюновете, а и гърдите, дето кърмят малкото.
Абе всичките са анунаки, няма кво да си говорим. Ясна е работата :)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #166 -: Септември 04, 2010, 02:07:53 am »
Тези и още много по-света от различни култури са описвани и рисувани. Едва ли всички са страдали от масови халюцинации и лудост. ;D
Отделно възходът на цивилизациите са били точно от тези извънземни. И са ги почитали като богове. За това и в миналото народите имат по много богове, които почитат.

*земна прецесия - Изчисляването на прецесията е много важен инструмент за историка, който му помага да разбере древните хора, чиято религия често е насочена към " небесните богове" и е основана на наблюдения на небосвода - това, което днес наричаме астрономически наблюдения с невъоръжено око. Така се разбира, че древните хора са строили религиозни паметници и храмове, прилагайки геометричната астрономия за изразяване на астрономическа ориентация и други небесни явления чрез използване на символна архитектура. По - нататък следва, че ако определена архитектурна особеност на даден паметник поражда предположения за ориентиране спрямо някаква звезда, с помощта на прецесионните изчисления е възможно да се определи периодът на създаване на паметника с много добра точност. Също чрез "пресъздаване" на небосвода за дадена епоха можем да видим онова, което са съзирали древните строители и да разберем по - добре религиозното значение на наблюденията им чрез проекта и символиката на паметника.(Бовал, Р. "Загадката Орион").

Цитат
Абе всичките са анунаки

Никой не знае как се наричат те самите. ;)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #167 -: Септември 04, 2010, 02:31:54 am »
Хммм, само дето не каза нищо за ЧОВКИТЕ, рептилския нос, и за циците!
Щото всяко от тия 3 животни се различаваше от другите. Нещо за което намекнах, ама нищо не каза.
Едното е от пернатите животни, другото от влечугите а 3то от бозайниците.
Как ги съчета всичките в анунаките? Опитай със свои разсъждения. Разкажи за биологията им. Или не ти стига капацитета или знанията за тия разсъждения?


Ето няколко мои снимки, дето аз съм правил, и са точно от същото място, където са тия анунаки с човките.
Само че на едно човкесто рептило се падат по 10 дядовци с бради и пернати крила с перца по тях. Това означава ли, че и такива е имало? Те от коя планета са, да не са от Алфа Маймунделис или от Алфа Папагалис?
Също има и коне с пернати крила и човешки глави. Е, те са ясни. Идат от Алфа Кентавър.  ;)









Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #168 -: Септември 04, 2010, 07:13:46 am »
Аз поставям конкретни въпроси, ама никой не желае да ми отговори. Включително и ти.

А иначе по празните приказки и лала-кането "феновете" са най-майстори.
Гледам и ти не оставаш по-назад. Нищо конкретно не написа.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #169 -: Септември 04, 2010, 10:44:58 am »
Цитат
Едното е от пернатите животни, другото от влечугите а 3то от бозайниците.

Всеки тип животни еволюират хуманоиден вид. Сега стана ли ти ясно защо са така?
Много различни видове са си откъсвали от парчето от тортата. И всеки си има своя цивилизация от хора. Затова и всяка цивилизация си има своите определени божества.

Цитат
Как ги съчета всичките в анунаките?

Аз не съм ги съчетавал. Просто ползвам имената на други, които са ги нарекли така.
За твое сведение никой ама никой не знае как се казват и как се наричат самите те.

Цитат
Разкажи за биологията им.

Мене не ме интересуват тези неща.
Интересуват ме действията и това с какво всичкото това се отразява на хората на начина им на мислене и други подобни.
Не ме интересуват бъбреци, полова ориентираност , биология,храна и прочие неща.


 
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #170 -: Септември 04, 2010, 15:43:32 pm »
Всеки тип животни еволюират хуманоиден вид. Сега стана ли ти ясно защо са така?
Много различни видове са си откъсвали от парчето от тортата. И всеки си има своя цивилизация от хора. Затова и всяка цивилизация си има своите определени божества.
Сега стана ли ми ясно? А на теб ясно ли ти е, че да ми го обясняваш на мен да ми стане ясно. Не че успя да обясниш.
И от къде разбра, че всеки тип животни еволюират в хуманоиден вид? На Земята ли еволюират или на някоя друга планета? За земни животни ли говорим или чуждозвездни?
Каква е гравитацията на тая друга планета?
Каква им е солеността на океанската вода (ако има океани)?
Ти знаеш ли, че солеността в човешките течности съвпада с тая на нашия световен океан с точност до проценти от не знам кой знак след десетичната запетая?

Нали ТИ твърдеше, че всичките били анунаки, и от не знам коя планета и цивилизация дошли. А сега изкара няколко типа РАЗЛИЧНИ животни, всяко от тях, които било еволюирало, до рептил с човка, рептил без човка, и рептил с цици. И всичките били все рептили (или анунаки, обърках се вече)
И каква е тая "всяка цивилизация", дето имала различни божества, като всичките тия изографисани твари, включително и 6 краките кентаври, с лице на брадат чичко, и с крила на папагал, са ВСЕ от Асирийската митология?

Аз не съм ги съчетавал. Просто ползвам имената на други, които са ги нарекли така.
За твое сведение никой ама никой не знае как се казват и как се наричат самите те.
Това ми прилича на лицемерие.
Аз не съм ги съчетавал, другарко класна, някой друг беше.
А нали точно ти писа, в твойте постове в темата за тях? Аз нали пиша по твойте постове, а не по тия на "мистичните други"? Ако не знаеш какво говориш и какво пишеш, то е друг въпрос. Ама и така да е, такива извинения не те оправдават да пишеш каквото ти падне.
А дали се наричат анунаки, или никой не знаел как се наричат ми е общо взето все тая. И анунаки да се наричат и маймунаки, това си е просто име. Тука в постовете пише за някакви анунаки, пиша и аз, за да има ред и да знаем за какво си говорим. А себе си как са се наричали слабо ме интересува, и изобщо това не беше тема на разговор до момента. Така, че е излишно да ми го подчертаваш в червено.

Мене не ме интересуват тези неща.
Интересуват ме действията и това с какво всичкото това се отразява на хората на начина им на мислене и други подобни.
Не ме интересуват бъбреци, полова ориентираност , биология,храна и прочие неща.

Теб не те интересуват, ама мен ме интересуват.
Щото това е още един начин да се докаже, че това са глупости.
Също ме интересуват лъжите, и с какво всичките тия лъжи "се отразяват на хората и на начина им на мислене и други подобни".
Не ме интересуват кой се казвал РА, и кой Енка, или Бенка "и прочие неща".
« Последна редакция: Септември 04, 2010, 15:47:55 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #171 -: Септември 04, 2010, 19:53:42 pm »
Цитат
На Земята ли еволюират или на някоя друга планета?

Естествено, че на други близко е до акъла. ;D
На земята мравки, бозайници и всякакви други животни си имат цивилизация и тн.
Естествено не е тази каквото ще си помислиш. ;D

Цитат
Каква е гравитацията на тая друга планета?
Каква им е солеността на океанската вода (ако има океани)?

Без мислено да ме питаш за тези въпроси. Не ме интересуват! Като ти е интересно питай астрономите всяка една планета(а не звезди) от съзвездието Орион, Сириус и прочие какви характеристики има и тн. ;)

Цитат
Ти знаеш ли, че солеността в човешките течности съвпада с тая на нашия световен океан с точност до проценти от не знам кой знак след десетичната запетая?

Да знам. Затова и различната вода по моретата действа благотворно за специфични болести и общо укрепващо.
За това сестра ми като ходи на море има алергия на кожата и се стабилизира.

Цитат
Нали ТИ твърдеше, че всичките били анунаки, и от не знам коя планета и цивилизация дошли. А сега изкара няколко типа РАЗЛИЧНИ животни, всяко от тях, които било еволюирало, до рептил с човка, рептил без човка, и рептил с цици. И всичките били все рептили (или анунаки, обърках се вече)

За пореден път се убеждавам, че не четете правилно или не ви се иска да го четете, а само си пишете каквото ви хрумне.
Никога не съм казвал, че са само те! Ако четеш задълбочено и с отворено съзнание ще направиш разликата.
Сега да ти помогна ще ти подскажа, че съм споменавал точно две цивилизации. И съм загатвал за други.


Цитат
И каква е тая "всяка цивилизация", дето имала различни божества, като всичките тия изографисани твари, включително и 6 краките кентаври, с лице на брадат чичко, и с крила на папагал, са ВСЕ от Асирийската митология?

На Египет:

Аару — Аах — Ак — Акен — Акер — Акса — Ам-Хе — Амам — Амаоунет — Амемет — Аменотхес — Амент — Аментет — Аммит – Аммут — Амон — Амон-Зевс — Амон-Ра — Амсет — Амунет — Анат — Андж — Анджети — Анджт — Анкет — Антзи — Анти — Антуеу — Ану — Анубис — Анукет — Анукис — Анупу — Анхор — Анхур — Апедемак — Аперетисет — Апет — Апи — Апис — Апопис — Апофис — Ареснуфис — Ареснуфис-Дедун — Арсафес — Асет — Астарта — Атон — Атум — Ахекует — Аш

Б
Ба-Пеф — Баби — Бакха— Баст — Бастет — Бат — Бата — Бес


И тн от А та до Я са и на всички други цивилизации. Ама няма смисъл да ги слагам тук.
Така, че не се прави, че не знаеш, че народите си нямат собствени божества! ;)

Цитат
Това ми прилича на лицемерие.

Значи и на мене ми прилича твоето на лицемерие, че си служиш с термини и понятия в други както и в тази тема на други, които са ги нарекли така нещата. ;D :P

Цитат
А нали точно ти писа, в твойте постове в темата за тях?

Не съм писал само за Анунаки и Рептили, а и за други. Като всеки тип съм го разграничил. ;)

Цитат
Теб не те интересуват, ама мен ме интересуват.

Като те интересува си го търси сам. :)
Както и към всички други, които имат подобен интерес се обръщам със следните две простички и хубави думи.
Търсете сами. :)

Аз се интересувам от мои си неща, които ме интересуват и си ги търся.


Цитат
Щото това е още един начин да се докаже, че това са глупости.

Аз съм си разбрал за мене, че това не са глупости още от по-малък.
И то беше основното.
-Че всичките цивилизации и прочие са създадени от извънземни както и всичко на тази планета.

« Последна редакция: Септември 04, 2010, 19:58:30 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #172 -: Септември 04, 2010, 22:09:01 pm »
sedere и като си пуснал снимки на рептили, това какво доказва ?! Че произлизаме от тях, така ли ? Съдейки по снимките, рептили има от много време на нашата планета, но кой казва, че "те са ни правили" ? Впрочем би трябвало да знаеш, че рептили/анунаки или както там се наричат, хич не са от добрите. А във въпросите ми имаше доста смисъл, надявам се да ти е известно, че ако сме хибриди между маймуна и подобно същество като на снимките които си пуснал, би трябвало да имаме някакви общи физически черти ? В интерес на истината, не виждам люспи по себе си, рептилски зеници т.н... Това е все едно аз да съм чернокожа, а майка ми и баща ми да са бели и да ми казват, че са ми биологични родители  :P

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #173 -: Септември 04, 2010, 22:18:03 pm »
В този ред на мисли,аз да питам запознатите с извънземни-трябва ли да си грозен,за да си високотехнологично напреднал и да създадеш толкова красиви същества като нас-хората?
Опитай!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #174 -: Септември 05, 2010, 01:29:14 am »
В този ред на мисли,аз да питам запознатите с извънземни-трябва ли да си грозен,за да си високотехнологично напреднал и да създадеш толкова красиви същества като нас-хората?
      Този  въпрос  е  много  труден,  ще  затрудни  корифеите!  Моля  колегите  да  питат  за  нещо  по-елементарно!  Като  моят  въпрос  например:  
       Какъв  процент  в  нас  са  рептилските  гени,  какъв  процент  са  от  общият  ни  с  маймуните  прародител  и  има  ли  човешки  такива!  
       Много  елементарен  въпрос,  не  като  горният  труден,   е  ако  отговорят  привържениците  на  рептилзката  теория  и  на  двата  ще  се  радвам,  разбира  се!
       Великият  Еленко  не  отговори!  Въпроса  е  много  наивен  за  интелекга  Му!  
« Последна редакция: Септември 05, 2010, 01:33:39 am от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #175 -: Септември 05, 2010, 09:53:46 am »
Като  моят  въпрос  например:  
 Какъв  процент  в  нас  са  рептилските  гени,  какъв  процент  са  от  общият  ни  с  маймуните  прародител  и  има  ли  човешки  такива!  

Нали и аз подобно нещо питах. Тях не ги било интересувало. Еми нека си вярват на измислените "факти", аз доказателства никакви не видях :(.
И все пак който отговори на въпроса, ще го черпя  :drinks: .
впрочем sedere предай много поздрави на нашите създатели, верно много хубави са ни направили, пу, пу, да не се урочасам сега :blush:.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #176 -: Септември 05, 2010, 10:26:04 am »
Аз от цялата полемика разбирам едно, че разбирателство между човешки и рептилски отрочета е немислимо.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #177 -: Септември 05, 2010, 10:42:03 am »
Аз искам тук пак да припомня, че съществуват биологични видове със сложна и многостепенна метаморфоза и, че ако някой види ларвата (например на водно конче)НИКОГА не би се досетил, че има нещо общо с възрастният индивид ако не е биолог. Да не говорим, че едното живее във водата а другото а сушата.
Всички тези разделения на рептирли и пр. ми приличат точно на описания на едно и също нещо но в различнвите му етапи на развитие.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #178 -: Септември 05, 2010, 11:18:39 am »
Цитат
Че произлизаме от тях, така ли ?

Мне не произлизаме от тях. От маймуна и EA в последствие това е ползвано и от други цивилизации като са добавяни различия.

В този ред на мисли,аз да питам запознатите с извънземни-трябва ли да си грозен,за да си високотехнологично напреднал и да създадеш толкова красиви същества като нас-хората?

Не не трябва. От къде си сигурна, че сме толкова красиви?

Ако грозните и нас ни смятат за отвратителни?

В този ред на мисли,аз да питам запознатите с извънземни-трябва ли да си грозен,за да си високотехнологично напреднал и да създадеш толкова красиви същества като нас-хората?
       Този  въпрос  е  много  труден,  ще  затрудни  корифеите!  Моля  колегите  да  питат  за  нещо  по-елементарно!  Като  моят  въпрос  например: 
       Какъв  процент  в  нас  са  рептилските  гени,  какъв  процент  са  от  общият  ни  с  маймуните  прародител  и  има  ли  човешки  такива! 
       Много  елементарен  въпрос,  не  като  горният  труден,   е  ако  отговорят  привържениците  на  рептилзката  теория  и  на  двата  ще  се  радвам,  разбира  се!
       Великият  Еленко  не  отговори!  Въпроса  е  много  наивен  за  интелекга  Му! 


Голям процент са от маймуна. Може би към 90%. Другото е извънземен.
Общо тези двата правят човешкия. На Илюминатите е 50 към 50 % горе долу.

Като  моят  въпрос  например: 
 Какъв  процент  в  нас  са  рептилските  гени,  какъв  процент  са  от  общият  ни  с  маймуните  прародител  и  има  ли  човешки  такива! 

Нали и аз подобно нещо питах. Тях не ги било интересувало. Еми нека си вярват на измислените "факти", аз доказателства никакви не видях :(.
И все пак който отговори на въпроса, ще го черпя  :drinks: .
впрочем sedere предай много поздрави на нашите създатели, верно много хубави са ни направили, пу, пу, да не се урочасам сега :blush:.

В началото не сме били хубави, а сме си били доста към маймуноподомно същестжо с много косми и тн.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #179 -: Септември 05, 2010, 12:51:51 pm »
Знаех,че ще отговориш така.Това е първата мисъл,която идва и ако не задълбаеш и вкараш разсъждения-това няма никаква стойност.

Дразнещото е когато някой чете много,решава,че дадено нещо е Истината и започва да го налага на околните."Ама аз нищо не налагам!Всеки сам избира в какво да вярва!"ще си помислиш ти.Добре!Но не изключвай възможноста да не си прав!

Опитай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27