Духовно > Езотерика

Далечно Виждане (Remote Viewing)

<< < (8/25) > >>

H.:
ssass, това, което описваш е излизане извън тялото, remote viewing-а не е излизане извън тялото :)

ssass:
Възможно е,Хор. Лично на мен, обаче не ми се струва читава работа, щото първите пъти буквално все едно ме прикоткваше нещо и определено не можех да го достигна,докато съм концетриран върху него.Което може би означава, че трябва да съм неосъзнат и от там да не разбирам какво става.Тва е и основаната пречка да не мога да ги правя тея неща волево.Та в началото,си беше обикновено унасяне за сън, докато в един момент, в състоянието, дето хем съм буден, хем не съвсем, започнах да чувам как някой пее или говори, но не му разбирах какво.В момента в който се опитам да се концентрирам и да разбера, гласа изчезваше.И не беше само глас, по някой път цели хорове, които пееха.И всеки път като се концетрирам за да ги разбера те изчезваха, а определено някакво диво любопитство и захлас ме караше да искам, освен да ги чувам, да ги разбирам.По-късно разбрах, че не е нужно да ги разбирам, а просто  да им се наслаждавам и така, докато съвсем не се унеса и почнат последващите процеси. По плашещото е, че това  ми изглеждаи  като призоваване или магия, че ми правят.

Joro Velev:
Пеене и хорове?
Много ми напомня на М-band. Определението на Робърт Монро за област от астрала, полето където са неосъзнатите мисловни излъчвания на хората.
Когато се концентрираш обикновено се мобилизираш и променяш собствената си четота. Тогава е нормално да изчезнат.
Като се сетя за това място брррр. Неприятно си е. Но не е опасно. Поне докато не се увлечеш по този хаос.
При далечното виждане, така както се е слуцвало при мен, напълно осъзнаваш състоянието си. Дори има моменти когато можеш да виждаш със затворени очи около себе си. А това е изключително забавно. :)
Само не се вълнуваи защото изчезва на момента.
При дистанционното виждане трябва да си само наблюдател. Започнеш ли да анализираш на момента, вече няма как да раличиш реалното от въобръзеното или вероятно очакваното от теб.
Затова в секретните програми участват "наблюдател" и "оператор". Оператора насочва и подпомага наблюдателя, които само предава коректно видяното. Анализа се прави после, след излизане от състоянието.

ssass:
Аз не веднъж съм казвал, че колкото съм скептик, толкова и признавам съществувнето на подобни работи.
Някои хора от родата ми и техни познати доста вярват в тея неща и имат не малко познати в сферата на врачуването и дори познават лично и са приятели с някои от тея, дето са легенди или са били легенди в тая сфера.Та дори някои от тях са ми орисвали и баели като съм бил малък.Аз лично не помня ,но са ми разказвали.Някои от тях имаха доста гаден и продължителен край, което за мен означава, че тези работи наистина не идват от добро.

ssass:
Понеже мисля, че не е на хубаво, избягвам да чета книги на тея теми.Мисля си, че колкото повече знам, толкова повече ще имам желанието да ги практикувам тея работи.И съм прав, щото днеска след като четах у другия форум, веднага реших да пробвам дали е същото.  Първият път, все едно някой почна да ми обяснява разни работи, като пред мен се виеше някакъв лист с разни надписи разделени на абзаци, не виждах ясно какво пише.Единственото, което ясно разбрах

Те (това или някои) го правят за забавление или(и)  разврат. 

втория път като се опитах, усетих  вибрации, но нищо повече.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия