Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857713 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1935 -: Април 10, 2015, 23:47:41 pm »
Можеш просто да го държиш между ръцете си с мислено намерение да се активира. Аз имам силно поле и моите ги зареждах просто като ги държах в полето си /т.е. в джоба/.
Първия ми БРМ /Smoky quartz/ го активирах като го държах под възглавницата за една нощ /така се препоръчва в инструкциите/. Втория БРМ не съм го държал така, просто го носих и от време на време го пипах в джоба /не съм го лепил на смартфона, а го поставям под силиконовия калъф, т.е. между смартфона и калъфа, за да се отлепя и да не се губи/. Препоръчват да се лепят на смартфони между другото, защото били с по-големи възможности..
« Последна редакция: Април 11, 2015, 00:00:19 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1936 -: Април 10, 2015, 23:49:44 pm »
Относно действието - всеки от БРМ-ите си има своя специфика. Тези, които съм си купувал досега - винаги са отговаряли на описанието, дадено към тях.. Най-добре прочети описанието и инструкциите.
Ето и една статия /на английски/ по темата.
« Последна редакция: Април 10, 2015, 23:59:50 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1937 -: Април 12, 2015, 18:46:18 pm »
Да видим дали съм разбрал правилно? Слагам снимка на този чип на смартфон и трябва са започне да действа, или не е толкова просто? Прочетох статията на руски , но руският ми е меко казано слаб и не схващам точно частта с това чипче и кристала и как да накараме схемата да работи за нас! Благодаря предварително !

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1938 -: Април 13, 2015, 01:06:27 am »
Да видим дали съм разбрал правилно? Слагам снимка на този чип на смартфон и трябва са започне да действа, или не е толкова просто? Прочетох статията на руски , но руският ми е меко казано слаб и не схващам точно частта с това чипче и кристала и как да накараме схемата да работи за нас! Благодаря предварително !
Не си разбрал правилно. Няма никакви снимки. Това устройство е антена с вграден кристал.. Лепи се /или както правя аз се прикрепя с калъфа за телефона/ на смартфона. Вградения кристал /с природен произход/ си взаимодейства с изкуствения интелект на смартфона.. И т.н.
За да почне да действа трябва да се активира. И т.н.
Не смятам да превеждам цялата инструкция.
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1939 -: Април 13, 2015, 09:20:58 am »
Един последен въпрос, ти ли си направи чипа , или си го поръча от въпросният сайт? Не виждам инструкции за изпълнение, а ми интересно как работи въпросната джаджа!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1940 -: Април 13, 2015, 12:58:14 pm »
Принципно може да се направи подобно нещо от технически грамотен човек и имащ такива възможности. Аз си купих моите.
..а ми интересно как работи въпросната джаджа!
антената е свързващото звено между човешкото съзнание /можеш да прочетеш статията малко по-горе на английски/ и естествения кристал /с природен произход/. А, от своя страна естествения кристал "работи" с изкуствения кристал на смарфона, който може да транслира намерения, желания и т.н. в ГЕИП /глобалното енергоинформационно поле/..
Т.е. БРМ-ите са един вид "посредници" между човешкото съзнание и ГЕИП /естествено има хора, които са работили с ГЕИП без посредници - като Никола Тесла, Стив Джобс и т.н./
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1941 -: Април 13, 2015, 18:38:33 pm »
Благодаря за отговора, но не се изразих правилно, мисълта ми беше по-скоро да усетя самата комуникация, но за целта ми трябва чип-антена! Та, ти ли си ги правиш или ги поръчваш от руския сайт. Темата е много ми е много интересна, имам лек опит с кристали, оргонити и въобще всички нестандартни технологии, които са възбудили любопитството ми.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1942 -: Април 13, 2015, 20:45:42 pm »
Поръчвам си ги /плащам с Webmoney, за 10тина дена идва/, защото не съм особено технически грамотен, за да си направя работещо копие.
На форума към интернет магазина, от който ги купувам един форумчанин писа, че си е правил сам копия /направил си антената по снимката, а конкретните камъни, съответстващи на формата на антената си купил/, работели.. Производителя писа че самия кристал претърпява някаква обработка /в някакво поле, ако не се лъжа/, а това не може да се направи в "домашни условия". Но въпреки това /без такава спецобработка/ - този форумчанин твърдеше че му работели успешно..
6285174923344176257

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1943 -: Май 15, 2015, 20:02:10 pm »
Привет и от мен ... и аз следя темата с интерес. Въпросите, които имам са вероятно от техническо естество. Кой камък за коя зодия подхожда ... и дали са създадени БРМ-и за всяка? Има ли нужда от обучение и литература по въпроса с ползването на устройството( създаване на мисъл форми и тнт .)? Има ли вероятност устройството по някакъв начин да наруши или унищожи връзките с нашия Висш АЗ и съответно нашия път на духовно развитие? Има ли вероятност да пуснем звера от кошарата и да изпаднем в тъмната страна на луната? Може ли един БРМ да се ползва от няколко души? Има ли срок на годност? Има ли определен обхват (за пространство)? Какви са му недостатъците? Ако съм ви досадил, моля за извинение!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1944 -: Май 16, 2015, 09:47:10 am »
Тези въпроси - към продавача /производителя/. Аз не съм рекламно лице или нещо друго подобно..
Иначе - аз лично съм Стрелец, а БРМ-Smoky quartz, който си купих първо, е подходящ за тази зодия. Как разбрах - ами четох описанието на опушен кварц вече след като си го бях поръчал..
Абе в описанието си има доста информация, наготово едва ли някой ще се хване да превежда.. :)
---
p.s. това, което в newage-езотерическата и околоезотерическата литература наричат "Висш Аз" на мне лично не ми е много ясно. Като че ли и на повечето автори на такава литература също..
Ти, Kiko1313, лично как го разбираш това понятие?
p.p.s.
..Има ли вероятност да пуснем звера от кошарата и да изпаднем в тъмната страна на луната?..
6285174923344176257

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1945 -: Май 17, 2015, 04:58:42 am »
Наистина ми е интересно да знам ...дали ползването на директен контакт с неорганическото енергийно съзнание може да те тласне към тъмни дела. Вярно казах го в шеговит дух ... но значението е ясно, надявам се. Питах изброените неща, защото антената ти е в ръцете ... работиш с нея, кой друг би могъл да знае по-добре! За Висшият Аз ... да езотерика е, то и това тук не е ли същото ... оргони, преработватели и пречистватели на енергия. Колко хора знаеха за тия неща преди 2000г?БРМ и той работи с неорганическо информационно енергийно съзнание ... глобална вселенска банка с информация ако не се лъжа. Това са все технологии непознати на съвременния човек, защото са били езотерика, била са вътрешни скрити учения за отбран кръг хора. Ако интернет съществуваше в средновековието да са ни опънали всичките на кладата в тоя форум и во все УЕБ. Верно сега изпадат лека полека, биват изпускани технологии ... е тия БРМ-и съм убеден се знае за тех откак свят светува. Е го, слаб ми е руския ... насила ме караха да го уча навремето и гугъл-мугъл не го превежда добре. Ако некой не каже точно какво става, как да разбереме с точност. А ти си светило бе човек, чета ти постовете и нее нужно гугъл аналитикс, за да видя, че си супер адванст в тия неща. Извини ме, не исках въпросите ми да прозвучат като по рекламен каталог. Възхищавам се на хора като теб. Аз няма как да знам тия неща, освен ако не ме приемат в някоя магическа школа. Това е.
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1946 -: Май 17, 2015, 18:52:13 pm »
С помощта на БРМ се контактува по-лесно с ГЕИП /глобалното енергоинформационно пространство/. Самите БРМ-и /по думите на авторите/ са направени така, че да взаимодействат само с позитивните мисли. Аз, ползвайки ги - съм на същото мнение..
Много добре е описано /без помощни средства като БРМ-и и разни медальони - аз тествах и такъв медальон/ влизането и действията на художествените герои в Полето /ГЕИП/.. В тази, уж научно-фантастична книга /някои такива книги са истински учебници под формата на художествена литература/..
Относно мен самия - аз наскоро завърших, може да се каже - "магическа детска градина", т.е. колко още има напред.. Ама вече сам.. :)
И относно руския - помогнах там в руския сайт на един, изцяло непознат за мен италианец също да тества такива медальони /той имаше БРМ/ - ама ако не научи руски няма кой да го научи вместо него и да му дава знанията сдъвкани и пасирани.. Та същата работа и тук - няма кой да се занимава да превежда всичко.. :)
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1947 -: Май 22, 2015, 15:25:28 pm »
bofara, поздравления за магическата "детска градина" , зная за какво говориш. Интересно ми е, умненията, които придобиваш съзнателно, можеш ли да ги прилагаш по всяко време? Имам известни затруднения при прилагането на уменията си и по-скоро усещам ,че са ми предоставени само за определени ситуации. Предполагам ме разбираш какво казвам?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1948 -: Май 22, 2015, 20:37:56 pm »
Зависи от личната сила. Засега и аз имам някои моменти, когато ми е трудно "по всяко време"..
6285174923344176257

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1949 -: Май 23, 2015, 08:56:26 am »
Здравейте !

Интересна е идеята за използване на БРМ.
Възникна ми обаче следния въпрос: След като се активира от определен човек - остава ли персонализиран към него ? Може ли да се ползва от друг човек, след като вече е активиран преди това от един ?
bofora , ако имаш наблюдения в тази посока или някаква информация - сподели !
Благодаря !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27