Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Аз познавам поне пет жени, които не могат да родят и ходят да раждат с инвитро. Много тъжна картинка.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #391 -: Юни 14, 2010, 00:20:01 am »
И аз съм си задавал този въпрос . И стигнах до извода , че вече илюминантите изтървят конците с които ни дърпат . Може и да греша .
Aз пък мисля, че на илюминатите въобще не им пука кой какво знае и какво не. Тази информация с която разполагаме е просто малка песечинка от цялата истина за света в който живеем.
Те държат парите  и животите ни в ръцете си, дали поназнайваме за тях е без значение, напротив по скоро се кефят от гаврата, че има будни хора, които обаче не могат да направят нищо.
Защо си мислите, че истината трябва да бъде крита като някакъв топ сикрет?! Най-добрия начин да скриеш истината е да я пуснеш в интернет с гарнитура от още 1000 лъжи, така истината става просто лъжлив слух, който хората отричат по рефлекс. И човек започва да губи представа кое е лъжа и кое не... те точно това целят.


Извинявай , ама  много   са   ти   порастнали   ушите . Четеш   без   да   мислиш . Няма   да   се   напъвам   за   ''лъжливия   слух ''  ,  НО  много   ХОРА ,  като  Еленко Ангелов , Н. , АLIEN  и МНОГО  други  ,   те   провокираха   да   МИСЛИШ . Ама   ти   не   успя   да   се    замислиш   и   ''потъна'' . Сори шматарок , НО още ни си  порастнал   да   си   пишеш   мненията   тук .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #392 -: Юни 14, 2010, 08:25:54 am »
ARRI
Аз ли чета накриво или ти се вживяваш много?! Няма да назвлизам в полемики, не му е тук мястото, пък и да ти лепвам квалификации, не ми е в стила.
Къде видя упрек в коментара ми към хората които си изброил? Нещо да съм казал за тях?  Кое от написаното от мен не е вярно?
Под "лъжливи слухове" нямах предвид този форум или членовете му, не мисля, че си ме разбрал правилно. Коментара ми беше съждение, не упрек към някого. Между другото за Еленко Ангелов знам много след като вече бях гледал и чел работи на Дейвид Айк... не ми цитирай имена, не сме открили топлата вода ние.... няма как да знаеш кой ме е провокирал да мисля, щото не ме познаваш.

Самият факт, че виртуално пространство Интернет съществува и те са позволили съществуването му, подкрепя това което говоря. Не им пука дали знаеш истината или част от нея. Напротив ще ти я пуснат пред очите, когато вече си загубил преценка за истинност. Тази преценка се модерира от комуникационните канали, които са създадени от ТЯХ. Всички канали по които получаваме информация са тяхно дело.

Следователно всичко получено по тези източници на информация трябва да подлежи на съмнение.
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 11:22:55 am от Hannibal »

Неактивен neter

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #393 -: Юни 25, 2010, 18:22:45 pm »
Следователно всичко получено по тези източници на информация трябва да подлежи на съмнение.
Наистина трябва много да се внимава и да се преценява кое е истината,кое - лъжата.
Защото ни "натрисат" такъв буламач от истини,полуистини,изкривени факти и откровени лъжи,такава боза,хаос "до немай-къде",че човек много лесно "потъва",и губи вярната преценка.
А това им е идеята на богоборците.

Неактивен matlok

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
звучи интересно,даже и логично с оглед случващото се в страната ни. за жалост  :'(

но Хорус,обясни защо точно искат да премахнат България от картата на света? написал си методите,ама целта не ми става ясна. ако приемем,че сме най-старата цивилизация какво искат от нас и защо им е да ни няма? и да сме най-старата нация и тн. тва не променя нещата в момента. незнам...

Еми горе съм писал. Ние сме им древен враг, защото сме най-старият народ. Второ искат земята и искат да ни убият като нация.


Наречете ме неук и неинформиран, но аз виждам само този довод- "Ние сме им древен враг, защото сме най стария народ." Самото изречение по смисъл е празно. Какво се е случило в древноста така да се каже, та да сме им черни?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Цитат
Наречете ме неук и неинформиран, но аз виждам само този довод- "Ние сме им древен враг, защото сме най стария народ." Самото изречение по смисъл е празно. Какво се е случило в древноста така да се каже, та да сме им черни?

matlok самия факт,че Аспарух са го убили хазарите(иудео-хазари),сам по себе си,говори,че нещо им пречим ;).Ама точно какво,явно трябва да разберем сами.Понеже в училище на тази тема не се говори,и ние ще да търсим инфо от други източници.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #396 -: Юни 26, 2010, 14:16:50 pm »
Според мен истината за омразата на елита към България е описана още в първите глави на Махабхарата ;) Самото име Махабхарата, означава „Велико сказание за потомците на Бхарата“ т.е. народът на Бахлика и град Балх! Още в самото начало се описва война между змийските синове (рептилите) и човешките богове, начело с Вишну (Исну-Исус). Може да звучи фантастично и нереално, но тази омраза към България се корени в това, че някога древните българи са водили война с рептилите и са я спечелили, както е описано в епоса, защото след войната змийското потомство се скрило под земята. Българите спечелили заради легендарните си летящи вимани. Легендата гласи, че след това рептилите решили да сменят тактиката и се внедрили в човешката аристокрация с помощта на шейп-шифтинга си. В резултат на което успяват да всеят раздор между арийските племена и започват братоубийствените войни. 
« Последна редакция: Юни 26, 2010, 15:07:27 pm от Hannibal »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Hannibal ,аз също съм я чувал тази легенда.Мислиш ли,че е истинна ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Няма как да знам дали е истина :), но поне можем да четем Махабхарата и да я нищим, защото там има доста информация за българите. Отделно можем да се обърнем и към българските легенди и приказки за змейовете, дето се превръщали в хора и отвличали най-красивите български моми... всичките суеверия против уроки и "змейова любов", както я наричат и до днес в селата. На съвременните историци не мога да вярвам или поне повечето от тях, не знаеш кой на кого е човек и каква мисия и поръчка изпълнява...но българският фолклор и индийският са много ценни извори и им имам повечко доверие.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Мисля,че трябва да се обърнем към специалист.Т.е. към Еленко Ангелов.Той няма начин да не знае.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Hannibal,за съжаление нямам под ръка издание на Махабхарата,и не мога да я коментирам с теб.Не съм я и чел,само съм слушал за нея.Ако не те затруднява,посни частта в която се говори за ръптилите и Българите,та да я коментираме.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Hannibal,за съжаление нямам под ръка издание на Махабхарата,и не мога да я коментирам с теб.Не съм я и чел,само съм слушал за нея.Ако не те затруднява,посни частта в която се говори за ръптилите и Българите,та да я коментираме.
аз от доста време си мислех да пусна една темичка, където по-подробно да го нищим този въпрос , само трябва да се освободя малко,защото съм зает с изпити, че да го напиша подробно като хората и да си наредя теорията логически.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #402 -: Юни 27, 2010, 14:56:14 pm »
Според мен истината за омразата на елита към България е описана още в първите глави на Махабхарата ;) Самото име Махабхарата, означава „Велико сказание за потомците на Бхарата“ т.е. народът на Бахлика и град Балх! Още в самото начало се описва война между змийските синове (рептилите) и човешките богове, начело с Вишну (Исну-Исус). Може да звучи фантастично и нереално, но тази омраза към България се корени в това, че някога древните българи са водили война с рептилите и са я спечелили, както е описано в епоса, защото след войната змийското потомство се скрило под земята. Българите спечелили заради легендарните си летящи вимани. Легендата гласи, че след това рептилите решили да сменят тактиката и се внедрили в човешката аристокрация с помощта на шейп-шифтинга си. В резултат на което успяват да всеят раздор между арийските племена и започват братоубийствените войни. 

Защо да е нереално? Повечето неща в този свят са нереални? Кой, например, ще предположи че има илюмиати и някакви тайни ложи, които се  стремят кам световно господство? За повечто хора това е нереално. Или извънземните. Още има хора, които не вярват в извънземните. Защо да не повярваме на една книга, която ни доказва нещата в, кооито вярваме? Разказва за рептилите, които се смесват с хората (илюминатите). Доказва, защо ни мразят толкова. Според мен тази книга е истина или поне до някаде.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Махабхарата има ли я онлайн някъде, търсих ама нищо не намерих до сега :( ?

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Махабхарата има ли я онлайн някъде, търсих ама нищо не намерих до сега :( ?
Тука я има.  :hi:
http://www.spiralata.net

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27