Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Ето от мен една точна рецепта за оргонит за изчистване на жилището от геопатогенни зони, хартманови възли (образуват гъста мрежа - на всеки два метра има възел) и електромагнитни излъчвания. Дори и да го намерите къде е възела и неутрализирате с пирамида, пак няма да ви спаси, защото по време на денонощието възлите се изместват.

Размер на частиците:

Фини - 0-1мм, малки - 1-5мм, големи - 5-15мм

Състав:

1. Стомана - малки (от струг/фреза)

2. Месинг или мед - фини частици (от струг/фреза)

3. Парамагнитна скала (вулканичен камък) - фини частици (от строителните магазини или акваристика)

4. Прах от Цитрин - фин (минерал за 2 лв. от магазините за кристали)  2лв.

5. Прах от Кварц - фин (в зоомагазините) 6лв/кг

6. Смола и катализатор (от Мосю Бриколаж) 23лв
Епоксидната не мирише. Използвайте полиестерната само, ако ги заравяте.

Пропорции:

Стомана:Месинг:Парамагнитна скала:Цитрин:Кварц:Смола:Катализатор
1:0,3:0,3:0,5:1:1,3:10% от смолата

Смесвате фините заедно и ги добавяте към смолата и разбърквате. В съда, в който ще го превите оргонита, поставяте на дъното малко от сместа. След това стоманата (ако е едра, запълвате съда, ако е ситна, я добавяте към основната смес). Поставяте в средата на нивото на съда кварцов кристал или аметист (единично или двойно фасетиран), наливате останалата смес.

Преди това кристала трябва да се изчисти на слънце за цял ден или на течаща вода. Може и с визуализация между двете ръце, като активирате сърдечната чакра с мисли за любов.

Докато втвърдява оргонита зареждате на 15Hz. Това става с тон генератор или запер.

Да му е сладко на NWO!

Знам, че са доста пари, но който иска ще намери начин. От количеството смола 900мл. излизат 3-4 парчета Tower busters.
« Последна редакция: Април 21, 2012, 18:56:26 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 22:37:06 pm »
Дори и да го намерите къде е възела и неутрализирате с пирамида, пак няма да ви спаси, защото по време на денонощието възлите се изместват.
Няма значение, че се измества. Чрез пирамидата се балансира цялото това пространство, където се намира точката, не само самата точка. При по- тежки случаи се използва система от пирамиди.

sidewinder благодаря за описанието. А планински кристал откъде нмери и на каква цена? Има ли значение колко да е широк, защото имам някакви в къщи с дебелина около 0.5- 1.00 см, но не са много добре шлифовани, а някои имат и метални примеси. Дали ще свършат работа или да търся други? :unknown:
Какво означава "двойно фасетиран"?
« Последна редакция: Май 16, 2011, 22:38:29 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #2 -: Май 16, 2011, 22:44:57 pm »
Двойно фасетиран е този, който има естествени краища от двете страни. Едностранно фасетиран е този, който е отчупен и единия му край е нарушен. Първия се намира изключително трудно.

Кристали има в природонаучните музеи или по сергии и индийски магазини. Колкото е по-голям и чист, толкова по-добре.

Двойно фасетиран


П.П. Може да бъде още опушен или розов кварц, цитрин или кианит.

А тези вече ще могат да ни предпазят от пръскането.
« Последна редакция: Май 16, 2011, 23:07:46 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #3 -: Май 16, 2011, 23:07:24 pm »
Благодаря!

Една идея, която срещнах в някой от сайтовете:

Вместо метален прах/стружки се използва метална гъба за съдове, а вместо епоксидна смола-силикон на пръчки, който се разтапя с пистолет за силикон.

И мен втората картинка много ме вдъхновява, особено след такава пролет!!
« Последна редакция: Май 16, 2011, 23:11:07 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #4 -: Май 16, 2011, 23:14:38 pm »
Благодаря!

Една идея, която срещнах в някой от сайтовете:

Вместо метален прах/стружки се използва метална гъба за съдове, а вместо епоксидна смола-силикон на пръчки, който се разтапя с пистолет за силикон.

Не става така. Частиците трябва да са с прекъсната структура, за да имитират много слоеве от органична и неорганична материя. Смисълът от смолата е, че е органична. Силиконите не са подходящи.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #5 -: Май 17, 2011, 14:08:33 pm »
sidewinder, действа ли оргонита? Тества ли го на домашен любимец?

Искам и аз да си направа защото.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #6 -: Май 17, 2011, 14:41:20 pm »
Действа и още как. Котката реагира положително - гали се в него, души го и най-важното лежи дo него.

Оргонита го тествам най вече с радиестезично махало и по това как и колко бързо пакълват семена. Теоретично, семената с оргонит би трябвало да изпреварват тези без оргонит.

Ако някой се трогне и реши да си прави, един хитър съвет. За да получите фина медна прах (нужна е за горната рецепта), поставете топка домакинска тел в разтвор на меден сулфат (CuSO4.5H2O). След известно време получавате медна утайка и разтвор на железен сулфат (FeSO4).
« Последна редакция: Май 17, 2011, 16:11:01 pm от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #7 -: Май 17, 2011, 17:38:39 pm »
аз също направих макар и не по тази рецепта...сега съм сложила оргон в една кофа с вода, за да имам оргонена вода. четох, че предпазва от зомбита?
между другото къде намерихте медните тръби? искам и от този модел да направя но ми казаха, че вече в пунктовете за цветни метали вече не изкупуват/продават мед?

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #8 -: Май 17, 2011, 17:57:48 pm »
Медни тръби могат да се намерят от фирми, занимаващи се с хладилна и климатична техника.

примерно тук: http://www.northtechnic.com/index.php?option=com_content&view=article&id=87&Itemid=126
но има и много други места, с интернет трябва да потърсиш откъде ще ти е най-изгодно.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #9 -: Май 17, 2011, 18:17:00 pm »
sidewinder, благодаря ти за подробното описание. Поне за мен е доста трудно, обаче да си изработя сама такова нещо. Да не говорим, че докато намеря нужните съставки ще мине сума време и я стане, я не. /признавам не ме бива в това/. Въпросите ми са:1.Собственоръчно изработено ли трябва да бъде за да работи, или може и от друг да е направено? и 2.В случай, че е второто, то дали някой вече не се е заел да произвежда оргонит и да го предлага?
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 18:31:12 pm »
 :writer: много благодаря!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #11 -: Май 17, 2011, 20:03:05 pm »
sidewinder, благодаря ти за подробното описание. Поне за мен е доста трудно, обаче да си изработя сама такова нещо. Да не говорим, че докато намеря нужните съставки ще мине сума време и я стане, я не. /признавам не ме бива в това/. Въпросите ми са:1.Собственоръчно изработено ли трябва да бъде за да работи, или може и от друг да е направено? и 2.В случай, че е второто, то дали някой вече не се е заел да произвежда оргонит и да го предлага?

По принцип трябва да се изработи собственоръчно, защото не е ясно кой с какви мисли и какво настроение го е правил и така може да затвори негативни мисъл форми в него. После оргонитът ще има обратен ефект - ще генерира мислите на човека, който го е направил. Затова препоръчвам да се изработи собственоръчно и то, когато човек е в добро настроение и в спокойна обстановка. С една дума с това небрежност не бива да има.

И първия и втория ти въпроси са с положителен отговор. Продават се оргонити, но те се изработват с комерсиална цел и не по изпитана рецепта. Оргонитния генератор винаги трябва да е 50/50 микс от органична и неорганична материя. Ако напишете в гугъл "Orgonite", ще излязат всевъзможни варианти, но повечето ще са с арт стойност, отколкото функционална такава - изглеждат полупрозрачни, с участъци само от смола. Това е грешно, ако търсим ефект на работещ оргонит.

Оргонитът не трябва да е с прекалено рехава матрица или пък прекалено гъста, защото в първия случай няма да акумулира в себе си оргон, а във втория няма да може нито да влезе, нито да излезе оргонова енергия през него.

Пример за неефикасен оргонит:


Пример за добре направен и функционален оргонит:


Като разбира се плътността на матрицата се изменя според целите.

По-гъстите трябва да се активират и няма да работят пасивно. Много рехавите няма да работят изобщо.


Един любопитен случай. Един човек както си правил оргонити и докато втвърдявали попаднала в един муха. Мухата си останала там, обаче по този екземпляр постоянно кацали мухи. Интересно нали. Обяснението е, че оргонитът започнал да генерира енергия със сигнатурата на мухата като жив обект. Това естествено привличало живите мухи.

На този принцип може да се създадат атрактанти или репеленти за насекоми вредители или полезни такива.
« Последна редакция: Май 17, 2011, 21:38:39 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #12 -: Май 17, 2011, 21:44:36 pm »
Поствам малко линкове за нетърпеливите, които искат да си направят за себе си.

http://www.orgonite.info

An Introduction To Orgonite
Може би най-сериозния материал, който съм намирал по темата!

http://www.ethericwarriors.com/ip/forum.php
http://www.warriormatrix.com/index.php

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #13 -: Май 18, 2011, 23:22:00 pm »
Ето едно видео, което обобщава многото разпиляна информация в интеренет точно и ясно синтезирано. На английски е, няма как.


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #14 -: Май 25, 2011, 11:18:48 am »
Един бърз доклад! Заложих експеримент със семена от просо. Оргонитът е направен с

Метали: месинг, стомана и алуминий,
Кристали: кварц, хематит, ахат, пирит, аметист и кварцов пясък

Пропорциите са на око. Но разбира се смолата и металити си остават 50/50.

След две седмици наблюдение, семената с оргонита дават видимо по-бърз растеж - прорастъците са поне 3 пъти по-високи от контролата. Всички други условия са еднакви - вода, темп. и осветеност.

Скоро ще пусна и снимки.

Хубаво е, когато за нещо толкова абстрактно, човек забележи видим ефект.

П.П. Най-добре оргонитите да се заравят, или когато това е невъзможно да се поставят в дълбок съд с вода. И още нещо важно! За да работи по пасивен начин, оргонита трябва да e в област на DOR (Deadly Orgone Energy). Или с прости думи казано, до вас да има поне една антена на мобилен оператор или трафопост.
« Последна редакция: Май 25, 2011, 11:31:06 am от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27