Наука и Технологии > Tехнологии

Свободната енергия и генератори

<< < (54/154) > >>

Alien:
Да, това би било прекрасно само при не висока цена ;) А при статуквото на енергийния пазар в момента с такава "тулка" създателите си мисля че НЕ се целят в крайния потребител а в такива които ще произвеждат ток и от своя страна ще го продават. Което означава че ще струва мнооого скъпо. Иначе за краен потребител 10киловата е прекрасно, но има твърде много въпроси  освен цената като например колко време ще бачка тва чудо, изобщо на пълен самотек ли работи, дали на известен период нещо не трябва да се сменя и т.н  :P

Mirotvorec:
Ми той ти е под носа там, можеш да се вейнеш дотам и да поговорите очи в очи, то от това по-хубаво няма.  ;)

Alien:

--- Цитат на: Mirotvorec в Декември 13, 2006, 16:28:24 pm ---Ми той ти е под носа там, можеш да се вейнеш дотам и да поговорите очи в очи, то от това по-хубаво няма.  ;)

--- Край на цитат ---

Да де то въпроса е дали изобщо има "там"  ;) Никъде не се споменава за адрес на магазин или нещо подобно. А тази компания прави много продукти , даже един бих си го купил щото съм сигурен че няма да е много скъп. Но си мисля че едва ли ще ги имат на склад ако изобщо има магазин.

Mirotvorec:
Този мъж е дистрибутор за Бг и предполагам, че при него на склад няма да има нищо. Сигурно трябва да го поръчаш, да изчакаш да го доставят от Русия и тогава да си го получиш.  Само че все пак трябва да има някаква ценова листа, нали? Иначе как ще кандисаш да си поръчаш нещо?
За кой продукт мислиш, че няма да е скъп?

Alien:
За този  http://www.akoil.ru/ru/products/livewater/liveair/

Щото има подобни продукти на пазара и знам горе долу че  вървят на не особено високи цени. Но въпроса е че не съм сигурен кое колко е ефективно а тези по- ми вдъхват доверие отколкото нещо закупено от Технополис или друга подобна верига.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия