Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #465 -: Септември 22, 2011, 01:15:53 am »
Тук се намесва и вортексната математика на Марко Родин и нещата стават още по-сложни.

Сега си давам сметка, защо като сложа кристала легнал и конуса на замръзване ми бяга ексцентрично на съда. Пъзела леко започва да се нарежда.

Благодаря за поста, дяволе.

Тая пущина - оргонита, вкарва етер в нашето измерение.
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 01:21:42 am от sidewinder »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #466 -: Септември 22, 2011, 01:22:00 am »
Моят оргонит е някъде из небитието, канадецът ми отказа поръчката след толкова чакане. Ще пробвам и от ибей, но между другото някъде в Бг продават ли се готови с различни ф-ми? След като ще го използвам тук, може би е по-добре да бъде сътворен и купен от Бг!?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #467 -: Септември 22, 2011, 01:23:37 am »
Кой е този канадец? Абе хора за 20лв си правите 3-4 оргонита. Няма нищо сложно, нищо нереално.
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 19:09:32 pm от Mirotvorec »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #468 -: Септември 22, 2011, 01:31:40 am »
Канадецът е човек правещ и продаващ о. в нета (etsy.com).
Не мога да направя, по няколко причини: нямам време и търпение, не съм запозната добре, нямам добри познания в тази област и т.н.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #469 -: Септември 22, 2011, 01:38:21 am »
sidewinder, от малките парчета тръби можеш да си направиш мини кембастър. Имаше някъде по клипчетата.

Аз все се каня да питам- От първата ми оплескана партида( 4 броя) все пак успях да извадя на 3 кристалите, само че са омазани със смола. Някакви  идеи как да ги вкарам пак в играта?

И още: Искам да оцветя амулета, но не знам с каква боя и откъде да намеря такова малко количество. Някъде пишеше за изсъхнали люспи боя.. :unknown: Това пък откъде? Или да се оглеждам по кофите? ;D Хората хвърлят ли хвърлят...Както казва един приятел: Боклукът на цивилизацията е неизчерпаем ресурс.  :P



П.П.

Някой на предишните страници беше дал линк към това клипче:
Много хубав амулет, но как се пробива след като е направен?  С бормашина и после се запълва със силикон ли? :unknown: Не уврежда ли това оргонита?

« Последна редакция: Септември 22, 2011, 01:47:28 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #470 -: Септември 22, 2011, 08:51:42 am »
Тая пущина - оргонита, вкарва етер в нашето измерение.
Не знам дали го вкарва, но със сигурност го върти ;) И то го върти здраво, като гледам в интернет какви замръзнали неща има :)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #471 -: Септември 22, 2011, 10:00:59 am »
Снощи направих пръстеновиден оргонен генератор с мобиус бобина в него и крестал в средата. Като му подам 15Hz и махалото ще се побърка от въртене в положителна посока.

Каквото замеря с мултицета, на всичко метално и мен включително отчите 15Hz. Може да е на 2 метра, но отчита. Извода е, че генератора кара живите същества и металите да вибрират с честотата му.

Изумително е.

Тъй като кристалите, които събрахме бяха с един повече, оставех го за подобна експериментална работа.

Като си оставя ръката над кристала и започва да се усеща леко затопляне в областта на дланта.

Използвам съм само месинг с размер от 1-4мм стружки. Излиза, че е оргонит с висока плътност (HD), какъвто и трябва да бъде за генераторите.

« Последна редакция: Септември 22, 2011, 10:19:16 am от sidewinder »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #472 -: Септември 22, 2011, 15:07:26 pm »
От този сайт можете да си закупите произволно количество кварцово брашно! Имайте предвид, че там хората работят с тонове :)
http://kamani.biz/
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 15:11:24 pm от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #473 -: Септември 22, 2011, 15:11:06 pm »
Magnolia, на въпроса ти "Много хубав амулет, но как се пробива след като е направен?" обърни внимание на 1-15 мин. от клипчето и ще забележиш нещо като писалка забучено във формата за отливане.Това е отговора, който търсиш.
Съжелявам,че все още не мога да се включа активно в темата, но по една или друга причина все още не мога да получа епок.смола или каквато да е друга от магазин.
За това реших да си набавя от природата.
Маркирах няколко бора и диви череши за смола.Мисля да смеся двата вида, защото боровата кристализира "по-грубо" и нарушава целоста си , а черешовата напротив , става като кехлибар.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #474 -: Септември 22, 2011, 15:52:28 pm »
Продължението :writer:
Кристали в големи количества могат да се намерят на изложението в "Земята и хората". Три пъти годишно, през април, октомври и декември фирмите, които
добиват и внасят кристали организират изложения там.
http://earthandman.org/mineralshow/calendar.html
По наши наблюдения с една приятелка, октомврийското изложение е най-добро за нашите цели, има най-голям избор автентични необработени минерали, другите две са по "ювелирни".  Могат да се видят/купят невероятни кристали и изделия с тях. Миналата година се сдобих с невероятен ангелит, много интересен камък, а от последното изложение - с хризопраз. Кварцови монокристали с лопата да ги ринеш, но дори на изложението почти не се срещат двойнотерминирани.
Magnolia, чела съм, че можеш да почистиш кристалите като ги поставиш в съд, и ги загрееш на водна баня, смолата се разтапя и после вадиш кристалите, по тях остава съвсем лек филм смола, но не пречи да ги ползваш за следващи оргонити. Не съм го пробвала, не знам дали важи за всички видове смоли...  
Аrakha ще ми бъде интересен твоя опит с естествени смоли, пак да кажа - не втвърдяват достатъчно, остават пластични и трябва да останат във формата (в прикачения файл). Ако сътвориш нова технология, ще се възползвам от твоя опит.
Изкушението ми да пробвам с епоксидна смола, вече стана решение ;D благодарение на аргументите на sidewinder.
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 16:06:36 pm от pleasure »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #475 -: Септември 22, 2011, 16:53:19 pm »
За това реших да си набавя от природата.
Опитвал ли си какво става с естествена смола и втвърдител? Може и да работи, може и да не работи ;)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #476 -: Септември 22, 2011, 16:55:32 pm »
Могат да се видят/купят невероятни кристали и изделия с тях.
А може ли да отидете Октомври месец, да разгледате каквото има и да пуснете едно мненийце в тази тема? След това, хората от провинцията да си изберем каквото си решим, да Ви изпратим парички, да ни ги купите и след това - по пощата?  :hi:
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #477 -: Септември 22, 2011, 17:56:25 pm »
pleasure, и на мен ще ми бъде :). За сега изчаквам да се натрупа смола... :unknown: процеса е доста бавен.
diavolche,не мисля  че ще стане, а и из нета проверих за втвърдител който ще послужи но не харесах резултатите :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #478 -: Септември 23, 2011, 10:22:04 am »
Ето и моите творения. Използувах епоксидна смола, стружки от стругаря, шепа парченца кварц от герданче, малко накълцана на ситно медна жица. На дъното сложих медна тел, увита на пружина с помощта на молив и със свързани двата края като гривна. Обаче плексигласовата купичка изглежда здраво залепнала и не знам дали ще се отлепи, въпреки че мазах с олио. Направих ги снощи, днес са почти втвърдени. Пластмасовите чашки се оказаха много добро решение, ако са добре намазани с олио.
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 12:15:07 pm от Dom »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #479 -: Септември 23, 2011, 10:25:59 am »
 ;D

Това голямото ми прилича на забравена манджа. Шегувам се, разбира се!

Браво! Ако не искаш да чупиш калъпите, и така ще работят оргонитите. Само естетически няма да са както трябва.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27