Автор Тема: "Анонимните"  (Прочетена 35490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: "Анонимните"
« Отговор #45 -: Февруари 17, 2012, 11:45:14 am »
В този клип, към който давате връзка - Anonymous - Истината - What Is The Plan (2012) - има една подробност още в началото, където "Анонимните" сами разкриват своята същност.

От 26 до 30-тата секунда има надпис:

A Hivemind Production

Една продукция на кошерното съзнание. ("Hivemind" означава "кошерно съзнание").

Сега навярно схващате що за стока са Анонимните.

Едно допълнение към анализа ми от първа страница на темата - http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19508.msg241504.html#msg241504:

Даже и "Барутният заговор" да беше успял, щеше просто да има смяна на тези, които са на върха - от протестанти към католици, докато за самите англичани нямаше да има особена промяна.

diadka (или по-скоро babka, при положение, че си момиче =)) - раздвам се, че изследването ми ти е било полезно. :)


И какво по-точно те притеснява в "кошерно съзнание",може би не съм чел достатъчно по темата,но на мен това не ми прави почти никакво впечатление.Ще ми обясниш ли какво точно имаш предвид? :)

Поздрави DETOX :)

Неактивен diadka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: "Анонимните"
« Отговор #46 -: Февруари 17, 2012, 18:13:18 pm »
Не, дядка съм ;D просто при цитата е станало смесване на цитатите на тина,иначе наистина остава такова впечетление.Аномимните тук нямат никаква вина :)

diadka (или по-скоро babka, при положение, че си момиче =)) - раздвам се, че изследването ми ти е било полезno


Ако обичаш, прочети в раздел ПОМОЩ как и за какво се използва бутона [ЦИТАТ]
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 18:22:08 pm от Black Adder »

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re: "Анонимните"
« Отговор #47 -: Февруари 20, 2012, 19:43:20 pm »
Хакерската група „Анонимните” заплашва да спре интернет в целия свят на 31 март, съобщи вчера сайтът webpronews, цитиран от „24 часа”.
За тогава тя е планирала атака срещу 13-те DNS сървъра,
които представляват основата на световната мрежа. Операцията е наречена "Световно затъмнение". Ударът ще бъде извършен чрез софтуер, който нарушава работата на тези сървъри.
Когато те не могат да отговорят на запитвания за т.нар. система за имената на домейните (DNS), потребителите не могат да отворят желаните страници и смятат, че интернет "не работи". Протестът този път е насочен срещу "СОПА, Уолстрийт, безотговорните правителства и банкерите, които от егоизъм и чист садизъм са довели света до гладна смърт", се казва в изявление на групата.
Експерти все пак се съмняват, че акцията на хакерите може да завърши с пълен успех. 13-те DNS сървъра са разположени по целия свят. Всеки от тях на практика представлява разклонение от множество сървъри с общ айпи адрес. В системата по този начин са свързани общо 259 сървъра към различни провайдъри.

http://today.actualno.com/news_378052.html

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: "Анонимните"
« Отговор #48 -: Февруари 20, 2012, 20:39:26 pm »
Все по ясно кой може да стои зад Анонимните.

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re: "Анонимните"
« Отговор #49 -: Февруари 20, 2012, 20:47:51 pm »
Да наистина - до вчера се бориха за свободен и независим Интернет! Пък сега искат да направят затъмнение,т.е. да лишат Земята от Интернет ??? Странно !!! :-X

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: "Анонимните"
« Отговор #50 -: Февруари 20, 2012, 22:50:21 pm »
Браво, ще се сетите най-после що за организация са "Анонимните" и кой стои зад тях.

Аз откога говоря за това:

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19508.msg241504.html#msg241504
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19508.msg241785.html#msg241785
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19508.msg248392.html#msg248392
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 23:22:22 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: "Анонимните"
« Отговор #51 -: Февруари 25, 2012, 01:22:55 am »
Ще е малко чудо ако една такава цивилизация, получи поле за развитие.

Неактивен Neadu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Big Air
Re: "Анонимните"
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2012, 11:50:34 am »
Простете невежеството ми относно следващия въпрос но тази атака не е ли начин да се откраднат личните данни на всеки които е свързан към мрежата(физически с кабел или безжично) в момента на атака? И такава атака не се ли нарича DDOS или ботнет мрежа?
Скачай само ако е по-високо от преди

Неактивен operator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: "Анонимните"
« Отговор #53 -: Февруари 25, 2012, 14:26:47 pm »
Цитат
тази атака не е ли начин да се откраднат личните данни на всеки които е свързан към мрежата
Да, по принцип, макар да не е необходимо да се съсипват сървърите само заради това. Личните данни и без това са разграден двор. Тук според мен става въпрос за политическа линия. Готви се радикална промяна на интернет пространството, и  anonimous са маша в ръцете на по-големи играчи. Спирането на интернета в Австралия беше репетиция, донастройване на параметрите. Всъщност, според мен, интригата е свързана с новата високоскоростна технология за трансфер на данни LTE-Advanced. При разпространението му крайният потребител получава възможност за трансфер от порядъка на 100 мегабита в секунда дори в движещо се превозно средство. Прекалено големи възможности, неотговарящи на виждането за пристойност и послушност на месото (ние) лимитирани от биг-брадъра. Накъде конкретно ще ни отведе канализирането ми е трудно да гадая, тъй като интригата е многоходова, но можем да  бъдем уверени, че няма да е в наша (на месото) полза.

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: "Анонимните"
« Отговор #54 -: Февруари 28, 2012, 16:04:21 pm »
Няма какво да си говорим!!!
Анонимните използват нашето желание за свобода като умело ни карат да правим революции и по "случайност" техните господари са същите, които хилядолетия ни поробват, убиват и манипулират.
Мога и ще дам 2 основни факта, които ме карат да се погнуся от тях:
1. Вижте изражението на маската на Гай Фокс: Независимо колко светъл или не, образ е, просто вижте каква емоция изразява: Цинизъм, Бездушност, Подигравателна усмивка и Сатанични черти...това ми е достатъчно!!!!!!!!!!!
2. Вижте логото на Анонимните и например на ООН- приличат си на 90 процента. За тези, които не знаят, това са символи на бога-слънце-Шамаш или бог Аполон- с венец от 13 листа.А на тези аналогични божества, знаем кои се кланят: тайните общества, с техните сатанински ритуали!!!!Да не говоря за човешкия силует с питанка вместо глава, което е още по- бездушно.С това ни се казва прави в лицето, че идентичността не важи!!!!
А на тези, които са толкова заблудени и слушат бунтовните думи на Анонимните, ще кажа да престанат да правят клавиатурни революции, а да вземат да отидат на психиатър....
КАЗАХ!!!!
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: "Анонимните"
« Отговор #55 -: Февруари 28, 2012, 22:33:24 pm »
Относно "анонимните" .Отново маи се опитваме да даваме смисъл на напълно абстрактни и недоказуеми неща ,които мога да бъдат изтълкувани по един милион начина.Точно най- малко по няколко милиона начина ,щото най -малко толковА "БАЛЪЦи"" са се вързали на идеите на "анонимните".Вие какво си мислите че тия хора са пластмасови ли? ,и тука ние сме по умни от тях ли? .....хаиде да не ви казвам кои греши,като ей така лекомислено слагаме поредния етикет.Естеството на противоречието в което изпадаме когато се опитваме да тълкуваме казуса "анонимните",е не по различено от всяко друго(естество). Със същата сила можем да отречем и цялата ни реалност,щото все някои ще каже че няма такава.Вие к/во си мислите че само вие четете X-NET :lol: :lol: :lol:
DORIANGREI харесва ми мотото на профила ти ,мислиш ли че ако това е така ще позволим за пореден път някой да ни лъже.Докато голяма част от света е меркантилна  не "анонимни" ,а мутри просветители трябва да има.
Не защитавам никои които се крие зад думата и маската на "анонимните",а защитавам хората които се борят,щото времето за приказки отдавна свърши....
 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:
  Който и де е режисъора,актъорите сме ние.
Истинските анонимни не са някаква организация ,а милиони хора,които вече не спят,това сме ние...,а системата от страх реши да ни даде нова самоличност..."анонимните".
ЗА да оправдае евентуални бъдещи действия,ако не сме и удобни.Винаги има конспирация в конспирацията.... :hi:
« Последна редакция: Февруари 28, 2012, 23:49:13 pm от xнещо »

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: "Анонимните"
« Отговор #56 -: Април 15, 2012, 19:53:16 pm »
Хакерската група „Анонимните” заплашва да спре интернет в целия свят на 31 март, съобщи вчера сайтът webpronews, цитиран от „24 часа”.

Не се случи. Защо ли? Ами защото Анонимните са илюминатски въздух под налягане. използват ги за отклоняване на вниманието в нужната посока и вкарването на мисленето в девета глуха.

"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: "Анонимните"
« Отговор #57 -: Април 21, 2012, 21:02:53 pm »
Всъщност, според мен, интригата е свързана с новата високоскоростна технология за трансфер на данни LTE-Advanced. При разпространението му крайният потребител получава възможност за трансфер от порядъка на 100 мегабита в секунда дори в движещо се превозно средство.
А може ли да си в друго поле на заблуда, и например не точно тази да е целта? :)
« Последна редакция: Април 21, 2012, 22:18:33 pm от Black Adder »

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: "Анонимните"
« Отговор #58 -: Април 22, 2012, 15:26:30 pm »
Хакерската група „Анонимните” заплашва да спре интернет в целия свят на 31 март, съобщи вчера сайтът webpronews, цитиран от „24 часа”.

Не се случи. Защо ли? Ами защото Анонимните са илюминатски въздух под налягане. използват ги за отклоняване на вниманието в нужната посока и вкарването на мисленето в девета глуха.


Ако се беше заинтересувал,щеше да разбереш,че всеки може да отправя послания/заплахи от името на "Анонимните"...мислете малко.

Неактивен kikaha1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: "Анонимните"
« Отговор #59 -: Май 15, 2012, 15:03:15 pm »
Ето една топла новина
 Та въпросния Дойон твърди че тая информация не е придобита с хакерски атаки, а им е предоставена от хора които имат достъп до секретните бази данни  :o . Съвсем скоро ще бъде пусната в мрежата
 А сега де, това "кьор фишек" ли е или истина. Новината я чух в 14,00 по радио njoy, а на сайта на National Post не намирам такава :unknown:

 
« Последна редакция: Май 15, 2012, 15:18:17 pm от kikaha1 »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37705 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12103 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12104 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27