Автор Тема: Чингис хан забранил със закон хомосексуализма  (Прочетена 4602 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Китайски учени от Института за изследване на законите и социологията във Вътрешна Монголия, които повече от година са възстановявали кодекса със закони на Чингис хан, открили, че легендарният монголски завоевател е забранил половите контакти между хомосексуалисти, предаде Асошиейтед прес, като се позовава на Синхуа.
Член 48 от кодекса гласи също, че мъже, които "правят секс с животни, ще бъдат осъждани на смърт".
Чингис хан, чиято империя през 13 в. се е простирала от Азия до централна Европа, е забранил еднополовите сексуални контакти, защото е искал да увеличи населението на Монголия. Навремето то е било около 1,5 милиона.
В днешен централен Китай е властвала династията Сун, която е наброявала 100 милиона души.
В кодекса на Чингис хан е било предвидено смъртно наказание също за разрушаването на тревни площи с незаконни изкопни работи или чрез опожаряване.
Кодексът на Чингис хан е бил възстановен с помощта на исторически текстове, включително и пътеписите на Марко Поло. Оригиналният тескт е бил изгубен преди повече от 600 години. БТА

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Чингис хан забранил със закон хомосексуализма
« Отговор #1 -: Август 31, 2007, 09:38:39 am »
Иха там законите са били много строги.Но тежките времена изискват тежки мерки.  ;)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Чингис хан забранил със закон хомосексуализма
« Отговор #2 -: Август 31, 2007, 12:14:39 pm »
Хахаха...Не мога да си спомня Чингиз хан ли беше,или някой от пълководците му,като победил Мурад и го нахомосексуалнил пред цялата си войска....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Чингис хан забранил със закон хомосексуализма
« Отговор #3 -: Септември 11, 2007, 18:07:18 pm »
Според мене е   Чингиз хан !
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27