Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849586 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1950 -: Май 23, 2015, 12:15:00 pm »
Нямам наблюдения, освен в случаите, когато давам на жена ми да говори по телефона, където са прикрепени БРМ-ите ми.. Всичко е нормално..
Най-добре да се пита при руснаците. Мисля, че не е проблем да се даде на друг човек, а и освен това ето какво пишат за БРМ-Мост Гранат Аметист:
Цитат
Свойства Кристаллического Моста ГА способны усиливаться, если он был подарен близким человеком.
Макар че това е малко по-различно, не е даване своя БРМ на друг човек е подаряване на специално купен за него..
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1951 -: Май 31, 2015, 17:08:46 pm »
Днес се хванах да си замеря с махало едни оргонити,  които съм правил преди 3-4 години...  Имам и един БРМ-опушен кварц и реших и него да замеря. Любопитно е,  че даде много високи стойности - над 1,5 милион бовиса.  А ми е странно,  защото тактилно почти не го усещам,  за разлика от светлиците и оргонитите,  които дават десетки пъти по-ниски стойности.
 :unknown:

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1952 -: Юни 01, 2015, 14:55:11 pm »
И Бови-скалата и тактилните усещания са само едно от многото възможни описания на физическата реалност, която може да бъде описана по много начини.. :) При това зависи и от гледната точка..
"Най-малката съставляваща" може да се държи и като вълна и като частица.. :)
6285174923344176257

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1953 -: Юли 30, 2015, 10:54:43 am »
Мерси gelsyn, взех си няколко оцветителя за проба.

Искам да споделя - натуралните оцветители (за сладкарството) са нетрайни, особено ако са изложени на пряка слънчева светлина! Просто избледняват с времето. Опитах с течна боя за яйца - оцветява се, ще видим, колко ще изкара. Някой беше казал, че мастилото е добър вариант. Пробвал съм с пигментатори за бои, но стават непрозрачни, хем слагам по малко. Не е толкова зор да се докарат цветово (въпреки, че ми беше интересно), важно е да са добре направени и да работят.

Дали ще е добре, ако си харесам нещо от http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1311.R3.TR4.TRC1.A0.H0.Xorgonite&_nkw=orgonite%20pyramid&_sacat=0&_from=R40&_clu=2&_fcid=3&_localstpos=CR7%208QD&_stpos=CR7%208QD&gbr=1&_trksid=p2045573.m339  примерно? Дайте съвет какво да сложа в стаята ми. Благодаря :)

Съгласен съм с ilianvs - има значение, кой ги прави, какво намерение е използвал, как са заредени. Най-добре опитай сам! Дори може след направата да ги активираш един вид с свободна мисъл-форма, повторена няколко пъти подред.
Принципно тук са добре направени и сравнително евтини:

https://www.orgoniseafrica.com/

В България също има хора, които правят чудесни оргонити! Във фейсбук има специална страница, има и група споделяща интересите с тази тема. Голяма част от хората тук са правили, но пробвай собственоръчно!

п.п. Направих си шаблон на тетраедър от картон, като предварително го облепих с широко тиксо от всички страни. Ползвах полиестерна смола - стана! Безмистлено е да се дават пари.
Между другото, полиестерната може да се отлива във форми от почти всякакъв материал. Изкуших се, защото гледах и се чудех, как другите вадят от стъкло (а има уникални чаши), метал и т.н. Един човек от Австралия, ми обясни за така наречената  технология на предварително гланциране (pre-glazing). Идеята е да се мине от вътрешната страна формата (примерно стъклена чаша) предварително само със смола (вече ускорена) и да се остави да изсъхне. Тук трябва да се внимава, какво количество смола забърквате, че ако е малко, няма да втвърди. Направете си, като за няколко форми. Някои повтарят процедурата, но и от един път става. Полиестерната се разнася и лепне перфектно, докато с епкосидната си е мъка.. Има и една хитрина при вадене на вече готовият оргонит. Ако не иска да излезе, го сложете във камерата или фризера за известно време. Ако е стъклена форма, е добре да се наглежда, да не се пръсне стъклото. Все пак една чаша, може да се използва 3-4 пъти,  особено ако е с по-дебела стена! После вадите и внимателно удряте върху твърда повърхност, но с подложено отдолу нещо платнено, което да омекоти удара и запази формата. Някои ми излизат при второ или трето вкарване в камерата - различно. Важното е, че се получава!

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1954 -: Декември 07, 2015, 19:33:50 pm »
Здравейте,
Темата е невероятна. Научих много неща, направих си някои от елементалите - тензор ринг, трискелион, plymella.
Не знам защо е позамряла темата, но се надавам да има още хора да споделят.
Дори направих оргонит от мед. Ентусиазирах се и си набавих всички материали за направата с епоксидна смола, с изключение на кристали.
Е в тая Варна не мога да намеря от къде да си взема планински кристал. Обиколих 2 магазина по центъра където знам че има, но там имаше само направени готови за брошки/медальони.
Обикновен планински кристал няма. За двойно терминирани изобщо не говорим.
Та в тая връзка някой може ли да каже от къде може да се набавят от Варна.
От ибей и другите сайтове е ясно.
И за другото, което исках да питам: Тези тензор рингове - голяма мъка със запояването. Хем на газов котлон го правих, но не се получава здраво.
С колофона няма да го бъде. А за тензор генератор-а не ми се мисли там както се напъват ринговете за да се прекарат - то ще се разпадне.
Единствено явно здраво става с оксижен. Обаче не всеки има.
Кажете вие как процедирате със запояването.

Ще следя с интерес. Темата я изчетох на един дъх. Дори и записки си водих.  :D
Дано се върнат старите ветерани от темата за да подновим това чудесно начинание. :drinks:
« Последна редакция: Декември 07, 2015, 20:00:12 pm от blade_x »

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1955 -: Декември 16, 2015, 13:58:01 pm »
Ей, трудно е намирането на кристали - никъде няма. Поръчах си от ebay ама докато дойдат...

Докато чакам направих няколко измервания с махало на енергията на елементалите по скалата на Бови.

Първо моя меден оргонит, който не знам дали беше толкова успешен, но по скалата даде 14000
Тензор ринга - 10000 (вижда ми се малко, като гледах други, които са мерели над 20000)
Трискалион - 14000
Khaleme - 18000
Измерих чешмяна вода ~ 6000
Чешмяна вода седяла 24ч в/у трискалион - 13000

Имах едни ябълки, измерих едната - 2-3000 бовиса
Същата ябълка престояла над Khaleme 24ч - 6000

Имам голям мерак да си направя тензор генератор, но това запояване на ринговете ме притеснява.
С колофона стават много кекави. Не знам как изобщо ви държат на напрежение.

Кажете как го правите?

Или май само аз си пиша в тази тема. :)

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1956 -: Декември 21, 2015, 17:46:19 pm »
Здравей blade_x  !

Темата наистина е прекрсна и се радвам , че ти е харесала и си я изчел. Жалко , че опитните  sidewinder , bofara  ги няма.
Може би щяха да споделят интересни неща.
Аз съм от Варна и, ако ми пишеш на лични - ще ти споделя много неща.

Успех !

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1957 -: Декември 22, 2015, 22:36:37 pm »
Привет Arry,

Наистина ги няма опитните оргонисти  :D.
Относно споделянето - не е ли по-добре да е тука в темата, за да е полезно и на други участници?

В момента докато чакам кристалите ме сърбят ръцете да направя тенсор генератора. Направих един ринг, но запоен с колофон е много кекав и дори се разедини вече.
Сега съм намерил къде да ги запоя с оксижен - по празниците, да видим дали ще ме изтърпят с моите странни конструкции :)

Видях ти опитите с лука и с елементалите - гледам, че си ползвал калай и поялник. Но при генератора пръстените имат напрежение и няма да издържи.

Та ако имаш нещо интересно - споделяй. Ако си намерил лесен начин за запояване и да е здраво - казвай.  :drinks:
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 22:40:54 pm от blade_x »

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1958 -: Януари 14, 2016, 09:01:38 am »
Продължавам да си пиша сам :)
Малко информация.
Първо относно оргонита направен от мед - явно с тази компонента няма да става да се правят оргонити. Последно го замерих преди 1-2 дни и енергията му беше силно отрицателна. Дори не беше над 0 бовиса. Така че го разруших и си взех само кристала.
Направих си и нормални оргонити във тефлонови формички. Обаче като за първи път явно не нацелих пропорциите смола/втвърдител и станаха по-скоро като по-твърда гума. Не искаха да излизат от формите и се наложи да ги разрязвам. При тази операция имаше отлюспени парчета тук там. Но като цяло успях да ги изкарам.
Замерих ги и енергията им беше добре 20-24 000 бовиса.
След няколко седмици си направих и друг в силиконова форма. Е тука вече стана доста по-добре, стегна добре и излезе нормално. Само тук там има пак някоя малка шупла - уж боцках да излязат мехурите ама, не достатъчно явно.
Тия дни пак взех да ги меря и изненада. Махалото излезе извън скалата от 0-36000 бовиса. Увеличих я един път от 0-360 000 и пак излезе. Накрая замери 1 400 000 бовиса новия оргонит и 800 000 единия от старите.

Сега, понеже сам си пиша тука и не знам дали някой друг е мерил такива стойности за оргонити, и то ТВ. Но отчитайки първите замервания и след това другите, след определено време, съм склонен да се доверя на измерванията.

Ами това е за сега.
Със здраве.
Ако някой въобще я чете тая тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1959 -: Февруари 05, 2016, 19:29:20 pm »
Аз не съм опитен "оргонист" - нямам нито един оргонит. :)
Иначе за кристалите - пълно е навсякъде - примерно в природонаучните музеи, в Пловдив има индийски магазини, където продават кристали, които стават даже за .... огледала /интересна и актуална за мен тема/.
6285174923344176257

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1960 -: Февруари 09, 2016, 10:45:56 am »
Здррасти bofara, радвам се че намина в тази позамряла тема.
Абе има има... ама няма, всичките са едни малки мътни и скъпи.
Интересни неща са се писали тук, жалко че сега вече нищо не се обсъжда.
Аз сам да си пиша - не става. :)
Дано се посъживи занапред.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
6285174923344176257

Неактивен kokolino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1962 -: Февруари 20, 2016, 09:18:36 am »
Имам въпрос. Тази кристали подходящи ли са за оргонит?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1963 -: Февруари 20, 2016, 23:10:36 pm »
kokolino, по-назад в темата, ако помня правилно, би трябвало да има подобно обсъждане.

В този смисъл, че sidewinder и създателите на самите оргонити /доколкото знам/ са предпочитали да използват 'правилни' кристали, т.е. с хубава форма и без недостатъци.

Нека да опиша моето 'виждане' как работи един оргонит, за да стане макар и малко по-ясно защо, според мен кристали с по-неправилна форма, в това число и друзи биха давали /и дават в един друг 'артефакт' - там се използва друза, но това е много дълга тема/ по-обширни, така да се каже, ефекти и резултати.

Да вземем за пример едно дърво /растение/ - по корените му се изкачват различни сокове, хранителни вещества и т.н. към ствола /аналогия с кристала в оргонитите/ и после се разпространяват по всички клони, клонки, листа, плодове, семена /евентуално/ и т.н. Т.е. тази енергия, която Земята дава на дървото, по ствола се разклонява до 'крайния потребител' - семената, плодовете и т.н.

Да си припомним /Карл Велц* има подобно описание на това - как счупил един кристал на 2 парчета, едното парче сложил в дървено кръстче, а другото - на оргонгенератор. Не помня точно, мисля че в лекциите му го има/, че кристалът има връзка /резонанс/ с мястото, откъдето е добит /Родопите, Бразилия, Китай, Русия и т.н./. (Малко по-нагоре в темата бях писал за устройството БРМ, което имам - там, при желание /според номера на устройството/ ти дават информация за произхода на кристала.). Този резонанс с мястото му на произход е, един вид, аналог с корена на дървото.

Т.е., може да се каже, че енергоинформацията на самия кристал, вложен в оргонит, вече влияе на целия оргонит. Като добавим и другите съставки+различните въздействия /евентуално/ по време на втвърдяването на смолата /мандали, изображения, музика и т.н./. Нека си представим как енергоинформацията на кристала, модулирана от мьобиус-намотката /ако се прави активен оргонит/ или, ако е обикновен оргонит - самите съставки /евентуално/ се структурират /както водата придобива различни структури при различни въздействия/, впоследствие оказвайки влияние на кристала и на цялостния оргонит.

Ако кристалът е 'без недостатъци', т.е. гладък, красив и т.н. - тогава тази енергоинформация /резонансът с мястото му на произход+допълнителната модулация по време на създаването на оргонита+'програмирането'/ ще намира изход /ще се 'транслира' /излъчва/ под формата на един лъч /опростено казано/. Ако кристалът е с не особено правилна форма, тази енергоинформация ще се разклонява /за това съм дал и примерът с дървото по-горе/ и ще има /евентуално/ реализация на много плодове и семена /колкото са клоните на дървото/ - образно казано.

Какво точно ти е нужно - вече ти си прецени. Искам само да добавя, че и двата варианта /с кристали с правилна или с неправилна форма/ имат своите предимства. Предимството на тези с правилната форма е в концентрирания лъч /цялата енергоинформация от оргонита се влага в един лъч/. И ако този път на реализация на желание, примерно, е 'отворен', така да се каже, тогава желанието, с помощта на оргонита, ще се реализира много бърза. Ако кристалът е с по-неправилна форма могат да се използват няколко пътища за реализация на желанието /желание - в смисъл това, за което се програмира оргонита/.

* негово мнение за оргонитите с епоксидна смола и метални стружки

« Последна редакция: Февруари 20, 2016, 23:15:01 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1964 -: Февруари 21, 2016, 22:00:11 pm »
Здравейте и от мен,
Моите оргонити са направени с правилни като геометрия кристали, но не са чисти и прозрачни. Но с това разполагах. Проверил съм ги и са подходящи като енергия за направа на оргонит.
Последно като си мерих оргонитите бяха 2,2 и 1,4 милиона бовиса. С времето набират мощ.
Ама няма време за такива занимания като цяло. Иначе имам доста идеи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27