Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849486 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1920 -: Март 09, 2014, 14:22:37 pm »
Доколкото знам има значение с какво настроение се прави оргонита (за енергията която ще излъчва), не можеш да знаеш какви хора са ги правили.

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1921 -: Април 17, 2014, 22:20:34 pm »
Здравейте,

Някой има ли опит със смесването на епоксидна смола със силиций?

Има ли противопоказания за смесване на епоксидна смола със силиций?

Поздрави.

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1922 -: Април 19, 2014, 17:54:32 pm »
Здравей Duras,
Според мен няма никакъв проблем да се сложи чист силиций в смолата. Самият кварцов кристал в оргонитите е от силициев диоксид, а знам, че натрошено стъкло също е много добре да присъства в оргонита, което пак си е SiO2.
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен chiphead

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1923 -: Май 16, 2014, 20:20:04 pm »
Здравейте :)

аз - малко като олигофрените, ама - да питам, че хич не мога да се ориентирам (признавам си - изчетох темата до около 40-та страница, и скочих направо на последните - че не ме сдържа ...)

Значи, нещо ми куцат мерните единици в темата, и по-специално съотношенията, ако някой се наеме да обясни кат за полуидиот - ще се радвам  :)

и така :

1. навсякъде пише, че смола към метали - трябва да е 50:50 - добре де, ама тва - какво значи ? на 1 кило епоксидна смола се слагат едно кило стружки и кристали взети заедно, или - мериме си калъпа (примерно - има 1 литър обем) - и премерваме 0,5 литра от смолата, и останалото допълваме със стружки и кристали ?
... (нали, за по-нетърпеливите - има разлика между кило и литър - който не верва - да завърши 8-ми клас)  :D

2. как се разбират съотношенията от типа:

Пропорции:
Стомана : Месинг : Парамагнитна скала : Цитрин : Кварц : Смола : Катализатор
     1        :   0,3     :           0,3                    :      0,5   :    1      :     1,3  :      10% от смолата
това са пропорциите на тегловните части (предполагам само) - демек - ако сложиме 1 кило стомана, трябва да сложиме 0,3 кила (300 грама) месинг, също толкова парамагнитна скала, половин кило цитрин и т.н. и т.н., или - говорим за обемни части?

предварително благодаря за отговорите :)
« Последна редакция: Май 16, 2014, 20:26:16 pm от chiphead »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1924 -: Май 17, 2014, 19:46:01 pm »
Тегловни, естествено, е по-правилно, особено ако стружките са по-големи.
6285174923344176257

Неактивен chiphead

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1925 -: Май 17, 2014, 20:06:10 pm »
Тегловни, естествено, е по-правилно, особено ако стружките са по-големи.

bofara, благодаря за бързият отговор :) само - да уточня с питане - тегловните са по "втора точка" - демек - за пропорциите  на това, което не е смола?  ???

А, и още нещо се сетих, добре де, при 50:50 - независимо дали става въпрос за обемна или тегловна - кристалите (1 или 5 - зависи дали е тауър или монти пайтън) - към коя част на отношението спадат, предполагам - трябва да са към смолата, а не към металите  :unknown:

Ох, съжалявам за всичките тези питанки, ама има-няма 40+ години са ме учили да се съобразявам с точните мерки, теглилки и измервания при разни рецепти (през това време - живота ме е научил, че няма смисъл да е точно така), но - все пак - за да съм спокоен, бих искал да уточня нещата - не за друго, ами за да знам вътрешно, че все пак правя нещо както трябва, а не както си мисля, че трябва да е :)

Отново, благодаря за бързият отговор, надявам се - да не съм досадил с тъпите си въпроси, радвам се, че имам възможност да черпя познание и опит от хора, пишещи на български език  :drinks: :drinks: :drinks:

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1926 -: Май 17, 2014, 23:15:31 pm »
chiphead, честно да ти кажа бих ти отговорил съгласно моето мнение по тези въпроси, но то понякога се различава от мнението, примерно на sidewinder, а и не само неговото - затова предпочитам да си замълча, а нека някой, който се смята за достатъчно компетентен да се пробва.
6285174923344176257

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1927 -: Май 18, 2014, 17:03:03 pm »
Навсякъде, както в книгата преведена от Sidewinder, така и във всички други достъпни информационни ресурси ясно е казано, че ПРОПОРЦИИТЕ СМОЛА-ТВЪРД МАТЕРИАЛ СА ОБЕМНИ!
Ако спазиш пропорцията единствено към смолата и метала, другите компоненти ще останат на "сухо", сиреч, смолата и останалите твърди компоненти трябва да се измерват 50:50, елементарно е!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1928 -: Май 26, 2014, 13:46:31 pm »

Това 8-годишно дете Използва Кристални Решетки за Трансмутиране на Негативна Енергия и обяснява как Работи

Свидетели сме на перфектен пример за Съзнанието на днешните деца!

В това видео, 8-годишният Адам въвежда най-новата си кристална решетка, която той нарича "Мрежата". Тя дърпа тъмна енергия и я преобразува в светла. Вижте какво казва това дете, как го казва, и какво прави с кристалите.

Отне около 10 минути на Адам, за да изгради тази мрежа, която е пълна с различни кристали - Amethyst, Apophyllite, Celestial Smoky Quartz, Clear Quartz points, Vogels, и няколко Lemurian Seed Кристали.

Адам не е взел модела на мрежата от книга или проучване в интернет. Вместо това, той избра да слуша ръководството на самите камъни.

Какво мислиш, че тези деца ще правят примерно след 5 години?
« Последна редакция: Май 26, 2014, 13:50:59 pm от ranilota »

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1929 -: Май 28, 2014, 11:05:48 am »
Тези деца може да правят и всичко и нищо! Идеята не е лоша, нека се действа интуитивно и всеки да се опита да усети каква форма на решетка ще работи най-добре за него. Същото се отнася и за материалите, от които е изградена. Това не им харесвам на клипчетата. Създават лъжлива представа,че едно нещо важи еднакво за всички. Използвайте интуицията си и разберете какви елементи работят най-добре за вас, както и какви форми. Разбира се най-лесно е да се ползват готови модели, които срещаме ежедневно пред очите си. Спирали, фибоначи, паяжини .... и т.н. Във въпросните решетки може да вплетете растения, кристали, формичките от медна тел, които са добре обсъдени в тази тема, пясък, почва, камъчета и каквото работи добре за вас. Не се ограничавайте да работите само на дъска. Използвайте цялата си секция, мислете извън "кутията". Всичко, което усещате,че работи за подобряването на средата, в която живеете, най-вероятно я подобрява. Вземете си махало, измервайте Бови. Главното е да създавате, без да очаквате масово одобрение. Създавайте за вас самия.

Неактивен Кардан

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1930 -: Май 28, 2014, 12:32:53 pm »
След 5 години това дете може много успешно да замести Хорст от Shop TV.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1931 -: Юни 29, 2014, 08:41:18 am »
Статия-методика /на руски/ за "менталното махало" /и по-рано в темата е споменавано за подобни неща/.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1932 -: Април 07, 2015, 06:50:11 am »
Биорезонансен модулатор - ползвам от известно време два такива /различни видове/ и действително работят така както е описано.
Това не са оргонити, но в основата им пак са кристали.
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1933 -: Април 10, 2015, 11:53:00 am »
bofara , ако може малко по - подробно да опишеш в какво се изразява действието на биорезонансния модулатор и как точно се усеща действието му върху човек. Благодаря!

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1934 -: Април 10, 2015, 11:58:23 am »
По-специално ме интересува как точно зареждаш или активираш или както му се казва на процеса на превръщане на кристала в антена!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27