Автор Тема: Изчезналия Малайзийски самолет  (Прочетена 20810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #30 -: Юли 21, 2014, 09:18:20 am »
последния пост, най ми допада!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #31 -: Юли 21, 2014, 19:41:53 pm »
Сега прочетох тази хипотеза и ми стана интересно дали има нещо вярно.. поразрових за повече информация, има над какво да се замислим.
Руснаците са изперкали съвсем. В горецитираната 'статия' няма и грам истина, всички факти се основават на събрани от блогове и измислени репортажи 'факти', нито един от който не е потвърден.
Скоро ще излязат фактите от сателити и радарни станции и тогава дори Путин няма да има как да шикалкави повече /макар, че като глава на КГБ  умее да ловко да манипулира свикналите на психоза маси/
И колко ловко 2 дни разиграваха целият свят сепаратистите, докато успеят да съберат всички останки от ракетата. Забравили са горките, както и техният Фюрер, че не сме в 1940, а в 2014 година и има сателитно наблюдение над всяка точка в Европа най-малко от 3 спътника.
« Последна редакция: Юли 22, 2014, 01:15:39 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #32 -: Юли 21, 2014, 23:09:54 pm »
Ако не сте го чели, ето още една теория на конспирацията:

https://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/AnonyBulgaria/posts/656931367728417
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #33 -: Юли 22, 2014, 01:10:12 am »
Благодаря, че ми напомни, да включа и ФейсБук в цензурираните сайтове, доказано разпространяващи глупости и простотия.
Покрай Блитз. Монитор, Труп и 24часа ги бях изпуснал.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #34 -: Юли 22, 2014, 12:32:47 pm »
Руснаците са изперкали съвсем. В горецитираната 'статия' няма и грам истина, всички факти се основават на събрани от блогове и измислени репортажи 'факти', нито един от който не е потвърден.
Скоро ще излязат фактите от сателити и радарни станции и тогава дори Путин няма да има как да шикалкави повече /макар, че като глава на КГБ  умее да ловко да манипулира свикналите на психоза маси/
И колко ловко 2 дни разиграваха целият свят сепаратистите, докато успеят да съберат всички останки от ракетата. Забравили са горките, както и техният Фюрер, че не сме в 1940, а в 2014 година и има сателитно наблюдение над всяка точка в Европа най-малко от 3 спътника.

И какво стана? САЩ казаха нашата информация е, че Русия е виновна, точка. Нашите сателити прихванаха еди какво си. Ама не показаха нито снимки, нито нищо. Сепаратистите не допускат разследващите. А разследващите от Европа ги дават от 3 дни как са там и оглеждат. Докато Обама каза всичко това, малайзииският министър на транспорта даваше интервю, че украинските власти не допускат малайзииските експерти до самолета. А малко преди това руският министър на отбраната извади данни от обективни средства за наблюдение, точно в колко часа какво са засекли, дадоха и снимки, всичко, което се е случило до секундата, логично обяснено и подкрепено с факти и снимки.


Колкото до теорията, че този самолет е изчезналият, не мисля, че е вярна, прекалено почна да бие към фантастика.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #35 -: Юли 22, 2014, 13:25:39 pm »
За съжаление, независимо дали версията е пусната с цел дезинформация или по други причини, жертви има. Дали са загинали при злощастно стечение на обстоятелствата или целенасочено са подбрани и ликвидирани, едва ли ще разберем. Само можем да предполагаме и да четем между редовете.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #36 -: Юли 25, 2014, 04:58:13 am »
Ема това не е Фейс то ФейсБук, а от ФейкБък(а).

Благодаря, че ми напомни, да включа и ФейсБук в цензурираните сайтове, доказано разпространяващи глупости и простотия.
Покрай Блитз. Монитор, Труп и 24часа ги бях изпуснал.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #37 -: Август 30, 2014, 20:19:18 pm »
Мисля, че това е синхроничност, навярно свързана с LOST - филмът. Според мен, ако достатъчна част от план се реализира в действителност то ще се създаде някакъв необратим пулс, които ще изпълни  останалата част от плана Автоматично. Всичко се прави за да се изпълни 'пророчество', което е в интерес на тези, които не гледат на човек като нещо красиво. Планът се изпълнява от две големи сили - принципа - които са универсални в същината си. Единият е Синхроничност (synchronicity), който аз не съм много запознат, другият е Бъдещо програмиране (future programming).
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Изчезналия Малайзийски самолет
« Отговор #38 -: Септември 01, 2014, 17:58:32 pm »
Колега, прочетох те, и за пореден път се потресох какви индивиди има в нашия форум:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27