Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 860025 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1050 -: Май 15, 2011, 17:53:14 pm »
Живея в София в район, който е на пътя на излитащите и кацащите самолети. Виждала съм самолетите от толкова ниско понякога, че все едно са малко над блоковете. Живея откакто съм се родила тук. Така съм свикнала със самолетите, че не ми правят впечатление когато прелитат вече. Та...Искам да кажа, че досега нито веднъж, ама нито веднъж не съм видяла каквато и да е струя /било нормалната или Chemtrails/ зад нито един самолет!!!Следи в небето съм виждала единствено от много високо летяши самолети, толкова високо, че се виждат като точка в небето. Само ще кажа, че съм от хората които обичат да гледат небето и самолетите и много често вдигам поглед нагоре. От всичко това у мен възникват въпроси: при нас не пръскат ли, или когато самолетите са сравнително ниско реактивната им струя не се забелязва по някаква причина? Защо виждам обикновените следи от самолетите само когато летят много високо?  Това с температурата на въздуха ли е свързано или с какво?
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1051 -: Май 15, 2011, 18:55:28 pm »
Те не пръскат при излитане или кацане. Пръскат като наберат определена височина и достигнат зададени координати.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1052 -: Май 15, 2011, 21:41:18 pm »
Прочетете статията на Николай Тотков - Ужасът наречен HAARP



Цитат
HAARP  е машина за предизвикване на земетресения. 
HAARP е машина за предизвикване на смъртоносни дупки в земната атмосфера,
чрез които може да се контролират екологичните процеси на Земята.
HAARP в крайна сметка е геофизично оръжие, което вещае глобална катастрофа.

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1053 -: Май 16, 2011, 11:11:44 am »
Един наш съфорумец беше дал и друг адрес(selenabg.com),където открих интересни неща.Там статията беше подобна.
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1054 -: Май 16, 2011, 20:00:09 pm »
Добре де, стига сте ревали! Няма да ни отровят, колкото и да пръскат! ;)
Някой друг освен sidewinder направи  ли си оргонит? Защото всички сме много добри на копи- пейст, даване на връзка, форматиране на текст, ама като трябва да се действа, няма никой..

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1055 -: Май 23, 2011, 20:50:33 pm »
В Банкя нещо се залутахме в търсене на път да излезем над града към ТКЗС-то и от там да поемем към Клисурския Манастир пеша, попаднахме на някаква база на Държавна сигурност или нещо от сорта и понеже вратата беше отворена, а нямаше портиери навлязохме навътре. Вътре нямаше абсолютно никого, въпреки че имаше паркирани автомобили, нямаше дори охрана - поне видимо мястото беше обезлюдено, макар че съм убеден, че е имало хора. Направи ми впечатление странната архитектура на сградите вътре и понеже решихме да видим къде сме точно продължихме след пътя в гората около базата и измежду дърветата пред мен се разкри ХААРП инсталация.
« Последна редакция: Май 23, 2011, 22:26:04 pm от CaptainBlood »

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1056 -: Май 24, 2011, 13:00:24 pm »
42.705778,23.119718 - Eто това са кординатите в Гугъл Мапс, за съжаление антените липсват.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1057 -: Май 24, 2011, 13:10:21 pm »
Добре де, стига сте ревали! Няма да ни отровят, колкото и да пръскат! ;)
Някой друг освен sidewinder направи  ли си оргонит? Защото всички сме много добри на копи- пейст, даване на връзка, форматиране на текст, ама като трябва да се действа, няма никой..


Тъй като и днес продължават упорито да кръстосват небето над  главите ни с ивиците наноалуминий или каквато са решили там химия, реших да поразпитам познати и приятели, които имат отношение към небесните простори над БГ. Тези, които работят в РВД/ръководство на въздушното движение/ в Пловдив и София бяха изненадани/може би/, че има такива полети. Същото беше положението и със служителите по сигурността, които отговарят за безопасността на родното небе. Утре ще задам въпроса и на депутат от местния парламент, който да постави проблема на зам.кмета по сигурността. Не че очаквам смислени отговори, но съм длъжен да опитам. ???

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1058 -: Май 24, 2011, 13:24:14 pm »
42.705778,23.119718 - Eто това са кординатите в Гугъл Мапс, за съжаление антените липсват.
Капитане, защо да липсват антени? Преброих 53 стълба с различна височина и оформени в 6 антенни полета, край карето от сгради. Друг е въпроса дали са свързани с технологията ХААРП или имат друго предназначение, вероятно секретно. Между другото изображението е от 1-5-2010 година. А сега какво е положението може да ни покажеш, като ги снимаш и поместиш във форума. :hi:
« Последна редакция: Май 24, 2011, 13:55:03 pm от bojinkata »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1059 -: Май 24, 2011, 17:16:32 pm »
Определено се пръска по време на празници и други събития, при които хората се скупчват на едно място в града. Абсолютни гадове са.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1060 -: Май 24, 2011, 23:22:29 pm »
Дава ли са по телевизия скат за пръсканията.
http://www.vbox7.com/play:518cf0ee
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1061 -: Май 27, 2011, 15:44:23 pm »
Петиция "Против отравянето на България.Chemtrails.".

http://www.peticiq.com/chemtrails

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1062 -: Май 28, 2011, 16:55:10 pm »
В Банкя нещо се залутахме в търсене на път да излезем над града към ТКЗС-то и от там да поемем към Клисурския Манастир пеша, попаднахме на някаква база на Държавна сигурност или нещо от сорта и понеже вратата беше отворена, а нямаше портиери навлязохме навътре. Вътре нямаше абсолютно никого, въпреки че имаше паркирани автомобили, нямаше дори охрана - поне видимо мястото беше обезлюдено, макар че съм убеден, че е имало хора. Направи ми впечатление странната архитектура на сградите вътре и понеже решихме да видим къде сме точно продължихме след пътя в гората около базата и измежду дърветата пред мен се разкри ХААРП инсталация.

Ооо, ти си виждал ХААРП инсталация, завиждам ти!
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1063 -: Май 29, 2011, 10:43:10 am »
В Банкя нещо се залутахме в търсене на път да излезем над града към ТКЗС-то и от там да поемем към Клисурския Манастир пеша, попаднахме на някаква база на Държавна сигурност или нещо от сорта и понеже вратата беше отворена, а нямаше портиери навлязохме навътре. Вътре нямаше абсолютно никого, въпреки че имаше паркирани автомобили, нямаше дори охрана - поне видимо мястото беше обезлюдено, макар че съм убеден, че е имало хора. Направи ми впечатление странната архитектура на сградите вътре и понеже решихме да видим къде сме точно продължихме след пътя в гората около базата и измежду дърветата пред мен се разкри ХААРП инсталация.
Ооо, ти си виждал ХААРП инсталация, завиждам ти!
Хайде да се съберем и да отидем да направим снимки ?
« Последна редакция: Май 29, 2011, 11:23:24 am от Black Adder »

Неактивен tylere

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1064 -: Май 29, 2011, 13:14:43 pm »
Интересен едночасов анализ на случващото се в Япония, използването на ХААРП за земетресението и как всички велики сили са замесени включая Русия и Китай. Отделно говори за МК-УЛТРА и умишленото попиляване-мутиране на цивилизацията

www.youtube.com/watch?v=Z95xcFW8lPU

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27