Автор Тема: Какво се случва на планетата Земя?  (Прочетена 35343 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #45 -: Юни 12, 2009, 12:26:30 pm »
Ами и аз добре го усещам, де!

Къде видя да съм се оплаквал? Напротив!
Чувствам се като нов!
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re: Какво се случва на планетата Зема?
« Отговор #46 -: Юни 12, 2009, 13:11:04 pm »

И това е много сходно с тази година, която Архангел Михаил нарича Годината на Любовта. И през тази година вече се случи едно от най-важните събития при прехода на Земята към ново ниво на съзнание. Това е откриването на 8-те врати на остров Майорка, Испания, което на 11 февруари е проведено от Солара заедно с голяма група единомишленници, към които са се присъединили  хиляди работници на Светлината от цял свят. Повече от 40 групи са работили в Русия в подкрепа на това глобално събитие. Ние в центъра „Цвете на Живота” също проведохме специална медитация 11:11:11 (на 11 февруари, точно в 11 часа и 11 минути), духовно обединени с всички работници на Светлината на планетата в този знаменателен ден.
Ще върна темата малко в началото, но искам да попитам за тези врати и по специално за тази в Майорка.Въпроса ми е местата, където тези портали са активирани дали са по - различни и имат ли някакво специално значение? Този портал сега като е активиран дали на хората, които живеят на Майорка например усещат по-различно или по - силно влияние от него?

Неактивен Milena

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #47 -: Юни 12, 2009, 15:19:51 pm »
Благодаря на хадзапи и ======= за статиите за `near future` на Друнвало и `очаква ни квантов скок`,ще се опитам да ги преведа на български,защото са ценни... :)

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #48 -: Юни 13, 2009, 02:47:34 am »

Ще разкажеш ли повече за това? Наблюдавала си го след събуждане, но не си могла да мърдаш, докато го наблюдаваш, така ли?


Аз мисля, че хората са напълно контролирани от по-висши от тях сили.
Tuki, много мислих преди да ти отговоря и какво точно да отговоря. За това първо ще ти кажа как беше, а после какво си мисля, за да може сам да си направиш изводи. Събудих се нея нощ, както вече казах, в 00.15. Събудих се със силно главоболие и обща физическа отпадналост, за това продължих да държа очите си затворени, но в пълно будно съзнание. И започнах да "виждам" информация под формата на капсули, като вирус да се слива с мен. Пътуваше към мен и ставаше едно цяло. С тези "капсули" имаше и деца, на групи, усмихнати африкански групи деца, но също и бели такива. Не се движеха заедно. "Гледах", докато в един момент не можех повече, тъй като притока спря. Не беше сън, в това съм повече от сигурна. Определено можех да спра и движа по всяко време което пожелаех, но не исках.
Причина която ме кара да си мисля, че всичко е на подсъзнателно ниво. Тази вечер, когато си легнах, си легнах с много и тъжни чувства. Бях гледала новините и т.н. само лоши истории. Легнах си около 22 и 20 и започнах да се моля - мисля, че искам повече разбиране на нещата. искам повече информация, какво и къде, защо и как се случва. Плачех. Буквално. След това съм заспала за тези два часа когато се събудих отново, за да видя цялата тази информация за която бях молила.

И ще ти кажа, понеже знам какво би си помислил ти, а най-вероятно и много други хора, които четат това в момента. Не съм "перко' нито някоя особа която се мисли за много специална. Даже напротив, по-скоро се страхувам от това което усещам много дълбоко в себе си, без да медитирам, без да съм вегетарианец и т.н. Аз лично, бих търсила физическото и "нормалното" решение на загадката, от колкото бих се замисила за извън реални сили. за това ти казвам, не знам дали не беше само, заради нуждатат ми да знам повече и намирам отговори, но знам също, че не беше просто преживяване обяснимо с подсъзнанието. А, може би дори искам да е само така, би ми било далеч по-лесно.

ThreeFaces, благодаря, но бързам да отбележя, че далеч не съм човек с духовни занимания. Поне не във смисъла който влагат повечето хора. Аз в повечето си моменти се чувствам като гост на тази планета и нямам търпение да си тръгна. Но, не чувствам особена нужда от медитация или други подобни. Колкото до детето, освен хипер-агресивноста за която вече споменах, тази вечер ми говори за кръв на лицето и някой с непознато име за мен. За протокола, детето ми не говори много добре, въпреки възраста си. Използва български и английски думи за да се изрази в обикновеното ежедневие, но когато опитам да разговарям с него за други неща (като как е бил деня му, какво мисли за някое другарче от градината и т.н.) започва да говори ще го нарека "бебешки език" абсолютно непонятен. Знам, че има обяснения, чисто човешки и психологични и за това, но само ви моля, не ме подценявайте като майка, която знае къде е разликата.  :-*

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #49 -: Юни 13, 2009, 03:00:08 am »

Ще разкажеш ли повече за това? Наблюдавала си го след събуждане, но не си могла да мърдаш, докато го наблюдаваш, така ли?


Аз мисля, че хората са напълно контролирани от по-висши от тях сили.
Tuki, много мислих преди да ти отговоря и какво точно да отговоря. За това първо ще ти кажа как беше, а после какво си мисля, за да може сам да си направиш изводи. Събудих се нея нощ, както вече казах, в 00.15. Събудих се със силно главоболие и обща физическа отпадналост, за това продължих да държа очите си затворени, но в пълно будно съзнание. И започнах да "виждам" информация под формата на капсули, като вирус да се слива с мен. Пътуваше към мен и ставаше едно цяло. С тези "капсули" имаше и деца, на групи, усмихнати африкански групи деца, но също и бели такива. Не се движеха заедно. "Гледах", докато в един момент не можех повече, тъй като притока спря. Не беше сън, в това съм повече от сигурна. Определено можех да спра и движа по всяко време което пожелаех, но не исках.
Причина която ме кара да си мисля, че всичко е на подсъзнателно ниво. Тази вечер, когато си легнах, си легнах с много и тъжни чувства. Бях гледала новините и т.н. само лоши истории. Легнах си около 22 и 20 и започнах да се моля - мисля, че искам повече разбиране на нещата. искам повече информация, какво и къде, защо и как се случва. Плачех. Буквално. След това съм заспала за тези два часа когато се събудих отново, за да видя цялата тази информация за която бях молила.

Значи си искала да получиш информация за това защо се случват всички тези лоши неща и си я получила? И какво ти се разкри? Каква беше информацията, която получи?
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 03:01:40 am от Tuki »

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #50 -: Юни 13, 2009, 03:34:30 am »
Нищо не получих, Tuki, в това е проблема. Освен информация на куп, която по никакъв начин не мога да разчета, никакъв друг отговор не получих. Явно не съм на ниво в което мога да я разчета. Другото което си мисля, че тази информация е заложена вече в мен, и ще има в момент в които ще я разбирам. За съжаление точно сега, дори предположение ми липсва. Но, ако имаш идеи ще ми е изключително полезно и приятно да обсъдим, дори и лично не чрез форума за да не спамим.  :)

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #51 -: Юни 13, 2009, 03:59:45 am »
Да имам идеи за какво?

Естествено, че информацията е в теб. Тя е във всеки един човек, защото цялата информация за Земята е записана в общо енергийно поле, а всички хора са свързани с това енергийно поле. Всеки човек може да има достъп до всякаква информация, но на хората се отпуска само част от информацията от време на време. Отпуска им се тази част, която трябва в дадения момент. Всичко това е контролирано от по-висши сили.
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 11:39:51 am от Mirotvorec »

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #52 -: Юни 13, 2009, 04:12:10 am »
Да имаш идеи как да го разчета може би, как да го използвам, ако не за общо, то поне за лично благо най-малкото. Можем ли въобще да си говорим за подсъзнателно ниво и илюзорна представа?! Ей такива прости неща ме вълнуват. То, е ясно, че освен мен самата няма кой друг да ми даде отгворите, но има хора които определено знят повече от мен. Могат да контролират себе си, повече от колкото аз самата себе си. Търся си учител с прости думи, някой който да ми подхвърли идеята, а аз да си я осмислям. Знам че звучи грубо, ама от любезности до никъде съм я стигнала...(няма такъв емотикон).

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #53 -: Юни 13, 2009, 04:37:48 am »
Аз така и не разбрах какъв е въпросът, на който търсиш отговор. Какво те вълнува толкова?  ???

А това, че те е интересувал даден въпрос и насън си получила отговор не е нещо чудно. Случва се на много хора. Сънищата могат да дават такива отговори. Въпросът е дали човек ще успее да ги разтълкува.
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 11:38:39 am от Mirotvorec »

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #54 -: Юни 13, 2009, 04:43:44 am »
Прав си за това че нямам конкретен въпрос и с това няма как да получа конкретен отговор.  :-* Ако знаех какво питам, сама бих си отговорила, но тъй като става много спам, бих те помолила да минем или на лични или въобще да прекратим темата.  :)

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #55 -: Юни 13, 2009, 15:30:41 pm »
Ей сега и в един друг форум едно младо момиче се оплаква, че от известно време страда от безсъние. Каза и че чува шум в главата.
А доста хора се оплакват от изтощение. Не знам дали е от топлото време и това, че трябва в това време да работят или от нещо друго.  :-\

Явно наистина има нещо, което влияе масово на хората.

А аз не страдам от безсъние. Винаги спя добре. Снощи будувах и писах посреднощ във форума, но преди това рано-рано ми се доспа и спах поне два часа - май легнах някъде към 8 часа, а сутринта спах до късно.
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 15:31:32 pm от Tuki »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #56 -: Юни 13, 2009, 16:17:56 pm »
Четох, че силно главоболие, физическа отпадналост са признаци за атака от демонични съзнания.
Тези капсули информация, които някои виждат може да са заложени мисловни програми за контрол на ума...

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #57 -: Юни 13, 2009, 16:35:20 pm »
Четох, че силно главоболие, физическа отпадналост са признаци за атака от демонични съзнания.
Тези капсули информация, които някои виждат може да са заложени мисловни програми за контрол на ума...

Нека не се впускаме в толкова големи сложнотии.

Важно е да се отбележи и разбере, че масовият човек в момента не е в състояние да бъде надежден източник на информация.Той е твърде лабилен и психически сринат, за да е уместно да се правят заключения вследстиве на неговото състояние.Такаче това, че по телевизията има подсъзнателни въздействия не може да се докаже от това, че някой вижда негърчета във вирусна клетка да хвърчат пред него.

nana_cool, аз бих те посъветвал да си вземеш отпуска(ако работиш), да изкараш десет дневна почивка на село или на зелено място.Да започнеш да ядеш повече плодове и зеленчуци, докато си почиваш.
Наблегни на съня и разходките на слънце, спри да гледаш телевизия, да седиш на компютъра или да четеш книги за тези десет дена.Занимавай се с животни, ако имаш домашни любимци, вземи ги с теб.Или прекарай известно време сред селските животни на някоя поляна.

След това, като се върнеш, отдели 15 минути от времето си, седни на един стол и за тези 15 минути размишлявай върху себе си.За мечтите си, за това, което ти харесва и за положението, в което сега се намираш.Не е важно да стигаш до изводи, просто направи статистика и ретроспекция.

Тогава ще е най-уместно да се върнеш отново към нещата, които си писала до сега и ги прегледай отново.
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 16:37:13 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #58 -: Юни 13, 2009, 18:37:17 pm »
Заглавие: Какво се случва на планетата Земя?

А вече 4 страници дискутирате себе си.  ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #59 -: Юни 14, 2009, 09:13:27 am »
Нормално, Eon, едното е пряко следствие от другото. 

Цитат
Важно е да се отбележи и разбере, че масовият човек в момента не е в състояние да бъде надежден източник на информация.Той е твърде лабилен и психически сринат, за да е уместно да се правят заключения вследстиве на неговото състояние.
Така мисля и аз, затова и подкрепям препоръките на Спорт-здраве. Няма смисъл прекалено да разсъждаваме и да си блъскаме главите какво става, защо става, как става. Убеден съм, че това, което ни е нужно го научаваме в подходящия момент, а не когато на нас ни се иска. Вслушвайте се в телата си, а не в това, което ви говорят околните и с което ви заливат от медиите.

Цитат
Не е важно да стигаш до изводи, просто направи статистика и ретроспекция.

Отлична препоръка, защото човек започне ли да си прави някакви изводи той неизбежно стига до ролята на съдник, а това не е никак здравословно. Нужно е да оставим нещата да се случват, независимо колко странно ни се вижда всичко случващо се с нас и около нас.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27