Автор Тема: Нова книга: „Произход и история на Империите Орион и Сириус“  (Прочетена 9125 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен vlad81

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
предговора е интересен, следговора ще е още по-
на 28.06. взимам заплата и ще си я поръчам, йеа!  :)

Неактивен Mixael

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Много обещаваща книга...ще си я поръчам на заплата. На тези пичове съм им голям фен.
Няма невъзможни неща, има недостатъчна воля за постигането им.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Тези пичове все още не са си изтрили регистрацията тук, та ми е чудно от какъв зор konstantin2007 се е сетила да им прави реклама, при положение, че ако искаха те самите щяха да си я направят, но нейсе.
Колкото повече, толкова повече.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Тези пичове все още не са си изтрили регистрацията тук, та ми е чудно от какъв зор konstantin2007 се е сетила да им прави реклама, при положение, че ако искаха те самите щяха да си я направят, но нейсе.
Колкото повече, толкова повече.
Bleki,не им правя реклама.Просто споделям с хората.

Гледам няма мнения и отзиви,но все пак ще опитам..

За имплантните станции и капаните за души.
От къв зор им е да го правят?Не разбирам?Та нали ако се създава тяло,не е нужно вече съществуваща душа да се инкарнира за да живее това тяло?В смисъл..Планетарния Дух,както анимира животинския свят,така се фрагментира и в човешкия.Тогава защо?

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Bleki,не им правя реклама.Просто споделям с хората.

Гледам няма мнения и отзиви,но все пак ще опитам..

За имплантните станции и капаните за души.
От къв зор им е да го правят?Не разбирам?Та нали ако се създава тяло,не е нужно вече съществуваща душа да се инкарнира за да живее това тяло?В смисъл..Планетарния Дух,както анимира животинския свят,така се фрагментира и в човешкия.Тогава защо?

Според мен Империите не "ловят" души, за да ги имплантират в хора, а понеже са разбрали че технологично създаден изкуствен интелект не може да се сравнява с душата, имплантират душата в различни машини. В книгата "2012-война за душите" на Уитли Стрийбър е обяснено подробно, макар и в "научнофантастичен" роман.
На друго място  в книгите на Ажажа съм чел, че няколко човека са снимали един и същ НЛО, но на някои от снимките е излязло човешко лице, а на други - блестяща сфера.
От друга страна е възможно да се имплантира душа и в тяло. Тела с инкарнирани части от животинските души на Планетарния дух не могат да извършват сложни интелектуални операции, а на Империята са нужни и "административни управители", военни и въобще тела, способни на висши интелектуални функции, а за нисшите функции - човекоживотни колкото искаш.
Една Империя от такъв ранг според мен не разхищава ресурси.

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Прочетох книгата ,понеже няма коментар по нея реших да напиша нещо .Според мен е доста интересна,само пьрвата част с обяснението за произхода на различните рептилски имена ми е малко скучен но нататьк е добра обясних си много неща за света  в който живеем.Още повече че сле нея прочетох и книгата на Дейвид Айк  "Спомнете си кои сте" и открих че имат доста допирни точки така световния пьзел е почти подреден.Това че двама различни афтори пишат за идентични неща ме навежда на много мисли.Още повече че двамата посочват различни источници.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27